Nowoczesna placówka Credit Agricole w Kwidzynie już otwarta

Materiał informacyjny Credit Agricole
Credit Agricole zaprasza kwidzynian do nowo wyremontowanej placówki banku przy ul. Piłsudskiego 25. To wyjątkowa przestrzeń, która sprzyja rozmowom o finansach.

W nowoczesnym modelu placówek bezgotówkowych – a taką jest właśnie placówka przy ul. Piłsudskiego 25, klienci mogą samodzielnie wpłacić i wypłacić gotówkę w strefie samoobsługowej – we wpłatomatach i bankomatach. Z kolei pracownicy oddziału mają więcej czasu na załatwianie bardziej skomplikowanych spraw klientów i przygotowywanie dla nich indywidualnie dopasowanej oferty.

Taka organizacja pracy oddziałów bankowych wpisuje się w coraz bardziej popularny trend rynkowy i odpowiada na zmieniające się przyzwyczajenia klientów. Z roku na rok rośnie bowiem liczba osób, które korzystają zdalnie z usług bankowych i wiele operacji finansowych wolą robić samodzielnie za pośrednictwem bankowości elektronicznej, mobilnej czy rozbudowanej sieci bankomatów oraz wpłatomatów, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Niemniej praktyka pokazuje, że niektórzy klienci czasami boją się wykonywać bardziej skomplikowane operacje w bankowości internetowej lub mobilnej, z obawy przed popełnieniem błędu, albo z powodu braku zaufania do bezpieczeństwa operacji wykonywanych samodzielnie. Dlatego, w bezgotówkowym oddziale Credit Agricole, doradcy zostali wyposażeni w tablety, na których pokażą klientom funkcje serwisów i wyjaśnią krok po kroku, jak wykonywać poszczególne operacje.

- Jesteśmy nowoczesnym bankiem skupionym na ludziach i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Dlatego nasi doradcy zawsze, gdy jest taka potrzeba, chętnie wyjaśniają klientom, jak bezpiecznie korzystać z narzędzi bankowości elektronicznej i mobilnej i pomagają się oswoić z tymi narzędziami wszystkim osobom, które do tej pory z nich nie korzystały. Zapraszam do odwiedzin placówki w Kwidzynie i kontaktu z naszymi doświadczonymi pracownikami – podkreśla Agnieszka Wierzba, dyrektor oddziału w Kwidzynie.

Credit Agricole, placówka w Kwidzynie
ul. Piłsudskiego 25

Godziny otwarcia:
pon.: 10:00-17:00
wt.-pt.: 9:30-16:30

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na kwidzyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto