Błękitni Stare Pole-Rodło Kwidzyn 0:3 (0:3). Trzy szybkie ciosy

W meczu z Błękitnymi Stare Pole piłkarze Rodła potrzebowali tylko nieco ponad pół godziny, by udowodnić kto jest lepszy. Kwidzynianie wygrali na wyjeździe 3:0 (3:0), a bohaterem meczu był Mateusz Gretkowski, strzelec dwóch goli.

Piłkarze Rodła od pierwszych minut zaczęli szturmować bramkę rywali, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 7 min. po ładnej akcji całego zespołu asystę zaliczył Piotr Myścich, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Gretkowski. 6 minut później było już 2:0, bo podanie Pawła Juchniewicza na gola zamienił Przemysław Maluchnik. W 35 min. było już po meczu, a w roli głównej znów wystąpił Gretkowski.

W drugiej połowie kwidzynianie mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale więcej goli nie padło. Rodło, mimo zwycięstwa wciąż zajmuje 4 miejsce w tabeli. W następnej kolejce zespół Grzegorza Obiały na własnym boisku zmierzy się z Orłem Subkowy.

Piłkarskie tabele i więcej informacji o futbolu znajdziecie w piątkowym (23 maja) "Kurierze Powiatu Kwidzyńskiego"

Błękitni Stare Pole – Rodło Kwidzyn 0:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Mateusz Gretkowski (7), 0:2 – Przemysław Maluchnik (13), Mateusz Gretkowski (35)
Rodło: Sadowski – Szpakowski, Stefaniak (85 Baprawski), Maluchnik, Pokwicki, Obiała, Temitayo (71 Strzelecki), Juchniewicz, Myścich (90 Kida), Gretkowski, Torłop (90 Łukaszewski)