Rodło Kwidzyn - Kolejarz Chojnice. Drużyna z Kwidzyna pokonana, Kolejarz Chojnice pokazał swoją jakość na boisku [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Karolina Staniszewska
Rodło Kwidzyn przegrywa starcie z Kolejarzem Chojnice.
Rodło Kwidzyn przegrywa starcie z Kolejarzem Chojnice. Rodło Kwidzyn
Zespół Rodła Kwidzyn rozegrał drugie spotkanie w ramach rozgrywek II grupy gdańskiej V ligi. Tym razem nasza drużyna zmierzyła się w Chojnicach z miejscowym Kolejarzem. Gospodarze spotkania to doświadczony zespół, który w poprzednim sezonie walkę o awans do IV ligi przegrał tylko o 4 punkty.

Rodło Kwidzyn - Kolejarz Chojnice

W sobotę, 12 sierpnia, kwidzyńska drużyna zmierzyła się z chojnickim Kolejarzem. Zespół z Chojnic potwierdził swoją jakość na boisku prowadząc do przerwy 2:0 po dwóch bramkach Jakuba Prondzińskiego. Po przerwie gospodarze mieli ułatwione zadanie, gdyż czerwoną kartką został ukarany jeden z zawodników Rodła. Ostatecznie kwidzynianie zostali pokonani 0:5.

Kolejarz Chojnice – Rodło Kwidzyn 5:0

Rodło skład: Jajkowski – Jaśniewicz, Leszczyński, Marcel Maluchnik ( Omernik 46’), Stanikowski, Szapakowski, (Reszke 46’), Wojciechowski, Cacan, Przybylski ( Łomnicki 76’), Świokło ( Huba 79’) Przemysław Maluchnik (Bińczak 57’)

W kolejnym meczu nasza drużyna zagra z Wierzycą Pelplin. Spotkanie zostanie rozegrane we wtorek 15 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Kwidzynie.

Drużyna z Pelplina jest uważana za jednego z najpoważniejszych kandydatów do awansu w tym sezonie. W jej składzie znajdziemy min. dwóch byłych zawodników Ekstraklasy: Rafała Siemaszko oraz Marcusa da Silvę. Gospodarzy czeka zatem bardzo trudne zadanie.

Kolejny mecz Rodła Kwidzyn odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia, również na naszym stadionie.