Rodło wyraźnie gorsze od lidera. W środę kwidzynianie grają z Pomezania

Grzegorz Łęgowski
Czwarty mecz na wiosnę i czwarta porażka - taki jest bilans kwidzyńskiego Rodła. W miniony weekend podopieczni Roberta Felskiego przegrali na własnym boisku z liderem IV ligi, Pomorzem Potęgowo, aż 0:4 (0:1). Z trzech naszych drużyn w V lidze po 3 punkty dopisały Wisła Korzeniewo i Pogoń Prabuty, ale ta ostatnia wygrała z Gryfem II Tczew walkowerem.

- Po takim meczu nawet się nie chce rozmawiać - przyznał Robert Felski, grający trener Rodła.
Pierwszego gola kwidzynianie stracili już w 13 minucie, a trzy kolejne po przerwie. W następnej kolejce, już w środę, kwidzynianie pojadą do Malborka na derbowy mecz z Pomezanią. Niestety zorganizowane grupy kibiców z Kwidzyna decyzją Pomorskiego Związku Piłki Nożnej nie będą miały wstępu na ten mecz.

Rodło Kwidzyn - Pomorze Potęgowo 0:4 (0:1)
Rodło: Żuk - Sontowski (Wyrzykowski), Jędrzejewski, Wojtaś, Obiała - Lewandowski (Król), Juchniewicz, Tayo, Masny - Felski, Pruszkowski (Strzelecki)