VII Kwidzyński Bieg Papiernika [CZ. 1]. ZDJĘCIA ze startu i wyniki najlepszych mężczyzn

3385 zawodników ukończyło VII Kwidzyński Bieg Papiernika – to kolejny rekord frekwencji w tej imprezie. W tym roku pobity został również rekord trasy. Zwycięzca , Marokańczyk Abderrahim Elasri pokonał 10-kilometrową trasę w czasie 29:35. Tuż za nim przybiegł Kenijczyk Edwin Cheruiyot Melly, a trzecie miejsce zajął Polak Szymon Kulka. Najlepszy kwidzynianin, Michał Siejakowski zajął 10. miejsce.

Triumfator w nagrodę dostał czek na kwotę 1,5 tys. zł. Gratyfikacje finansowe dostało również pięciu kolejnych zawodników na mecie. Nagrodę od naszej redakcji dostał 71. na mecie Jarosław Laskowski z Małych Bałówek, co oczywiście jest związane z 71. rocznicą urodzin „Dziennika Bałtyckiego”, które świętowaliśmy przed dwoma dniami.