Piękna pogoda i mnóstwo kibiców na turnieju osiedlowym

W środę i czwartek rozegrano kolejny osiedlowy turniej piłki nożnej o puchar Jerzego Śniega, prezesa Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej Renawa. Młodzi piłkarze rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, a ich zmagania na Orliku przy ul. Krzywoustego śledziły całe rodziny.

W młodszej kategorii wiekowej (roczniki 2000 i młodsi) zwyciężył zespół Oddaj Moją Wiertarkę, a kolejne miejsca na podium zajęły Różowe Landrynki i FC Korczaka. Najlepszym zawodnikiem w tej grupie wiekowej został Muslin Abdulkadyrof, a bramkarzem Wiktor Cieśliński.

Przeczytaj o innych turniejach Renawy

W starszej kategorii (1999 i starsi) triumfował zespół Kandydaci na Szalenców, drugie miejsce przypadło drużynie Brawo, a trzecie Kickers. Najlepszym zawodnikiem uznano Adriana Mirowskiego, zaś bramkarzem Adriana Torłopa.