MMTS Kwidzyn. Koniec przerwy, w sobotę nasi szczypiorniści jadą do Piotrkowa

Jarosław Michalik/jarekmichalik.com
Po trzytygodniowej przerwie do gry wraca PGNiG Superliga. Piłkarze ręczni MMTS Kwidzyn jadą do Piotrkowa Tryb. na mecz z Piotrkowianinem, jak na razie najsłabszą drużyną ekstraklasie. Ku przestrodze dołączamy jednak galerię zdjęć z ubiegłorocznego meczu w Kwidzynie, gdy Piotrkowianin sensacyjnie ograł MMTS.

Do Piotrkowa kwidzynianie jadą po zwycięstwo. Wprawdzie żadnego rywala lekceważyć nie można, ale Piotrkowianin w tym sezonie jeszcze nie wygrał ligowego meczu, a jedyny punkt zdobył pod koniec września. I to nie własnej hali, lecz w Lubinie.Na korzyść MMTS przemawia fakt, że wreszcie powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników.

- Wprawdzie Maciek Mroczkowski cały czas ma problemy z pachwiną, ale powiedział, że chce grać, więc pojedzie do Piotrkowa - informuje trener MMTS Krzysztof Kotwicki.

Miejmy tylko nadzieję, że w trakcie przerwy z kwidzynian nie uleciała forma, którą osiągnęli pod koniec października.

- W trakcie przerwy głównym zadaniem było utrzymanie motoryki, a pracę utrudniały wyjazdy zawodników na zgrupowania różnych reprezentacji, ale te same problemy miało większość ligowym trenerów - tłumaczy trener MMTS.

ZESTAW PAR 8. KOLEJKI
9 listopada: Azoty Puławy - Gwardia Opole, Górnik Zabrze- Chrobry Głogów, Vive Targi Kielce- KPR Legionowo, Zagłębie Lubin- Stal Mielec, Orlen Wisła Płock - Gaz-System Pogoń Szczecin, Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn.