XXII Osiedlowy Turniej Renawy za nami. Zobaczcie, jak było! [ZDJĘCIA]

W dniach 28-30 kwietnia, po raz 22., rozegrany został Osiedlowy Turniej Renawy, organizowany przez spółdzielnię Jerzego Śniega. W trakcie trzech dni odbyło się 58 meczów.

Do turnieju zgłosiło się 25 drużyn, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004 i młodsi oraz rocznik 2003 i starsi. Dodatkowo w ostatnim dniu turnieju, czyli w sobotę, rozegrany został mecz, w którym udział wzięli zawodnicy Dziecięcej Szkółki Piłki Nożnej rocznik 2010.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Młodziczki MTS Kwidzyn bezkonkurencyjne w ćwierćfinale pucharu ZPRP

Wyniki turnieju**Grupa starsza: I miejsce - 100 Twarzy Złomiarzy II miejsce - Wachlarze Turboptysia III miejsce - Pociąg IV miejsce** - Hala Dzieci

Grupa młodsza:
I miejsce - DSPN Kwidzyn
II miejsce - Desant Parówek
III miejsce - Rodło Kwidzyn Czerwoni
IV miejsce - Rodło Kwidzyn Niebiescy

SPRAWDŹ TEŻ: Juniorzy młodsi MTS Kwidzyn zagrają w półfinale mistrzostw Polski

Drużynom, które zajęły trzy pierwsze miejsca w obu grupach wiekowych wręczono puchary oraz medale. Nagrody rzeczowe ufundowane zostały przez Polski Związek Piłki Nożnej, Pomorski Związek Piłki Nożnej, firmę Langloo oraz pizzerię Don Corleone. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali też pamiątkowe koszulki. Dla najmłodszych zawodników nagrody ufundował Związek Zawodowy Policjantów Komendy Powiatowej Policji, a wręczył je asp. sztab. Janusz Walczak.

W przygotowaniu turnieju brały udział firmy: MET-TRANS Mieczysław Pietraszek, Usługi Ogólnobudowlane Piotr Bęski, - Chemserw - Joanna Januszewska-Madej, a także pracownicy Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji Krzysztof i Waldemar Muraccy.