WOŚP 2015 w Kwidzynie. Powiat lepszy w siatkówkę od miasta [ZDJĘCIA/VIDEO]

Arkadiusz Kosiński
Wynikiem 3:1 dla drużyny Rady Powiatu Kwidzyńskiego zakończył się mecz siatkówki, który w ramach 23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozegrano w Gimnazjum nr 3 w Kwidzynie.

Powiat zaczął mecz od wygranego seta. W drugim też okazał się lepszy od miastowych. Ci wzięli się w garść i w kolejnym secie zdołali się odkuć. Zwyżka formy nie trwała jednak zbyt długo, bo czwarty set należał do drużyny powiatu, która wygrywając mecz 3:1 zrewanżowała się po porażkach z ostatnich dwóch lat.

W trakcie meczu odbyły się licytacje. Jedną z nich wygrał przewodniczący Rady Powiatu Jerzy Śnieg, który orkiestrowy t-shirt wylicytował za 250 zł.

SPRAWDŹ TAKŻE: WOŚP 2015 w Kwidzynie. Wielki finał w hali przy ul. Wiejskiej ZDJĘCIA