18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów. Oba zespoły MTS znów wygrały swoje mecze

Drugi dzień finałów mistrzostw Polski juniorek i juniorów znów był udany dla drużyn MTS Kwidzyn. Juniorki pokonały Jutrzenkę Płock, a juniorzy zwyciężyli z PMOS-em Chrzanów. Oba zespoły zapewniły już sobie awans do półfinałów mistrzostw

Mistrzostwa Polski juniorek rozgrywane są w Kielcach. Zespół MTS prowadzony przez Edytę Majdzińską zaczął turniej od wygranej z Samborem Tczew (CZYTAJ TUTAJ), a we wtorek ograł Jutrzenkę Płock 25:18 (16:9). Kwidzynianki już w pierwszej połowie wypracowały sobie bezpieczną przewagę, a po przerwie kontrolowały wydarzenia na boisku.

W drugim dzisiejszym meczu tej grupy Korona Handball Kielce pokonała Sambora 28:18 (12:12). W środę o godz. 17 gospodynie turnieju finałowego zmierzą się z MTS, a stawką tego meczu będzie pierwsze miejsce w grupie.

Finałowy turniej mistrzostw Polski juniorów rozgrywany jest w Obornikach Wielkopolskich. Juniorzy MTS rozpoczęli rywalizację od zwycięstwa z Kusym I Szczecin, a we wtorek, znów po zaciętym meczu, ograli PMOS Chrzanów 33:30 (17:14). Potem kwidzynianie czekali jeszcze na wynik meczu pomiędzy Kusym Szczecin i Spartą Oborniki, a gdy okazało się, że zwyciężyli szczecinianie, to i oni mogli cieszyć się z awansu. W środę MTS rozegra ostatni mecz grupowy, przeciwnikiem będą gospodarze.