Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Koncert charytatywny dla Karoliny Stachowiak z Prabut. Trwa zbiórka na jej leczenie. Koncert organizuje Prabuckie Centrum Kultury i Sportu

Karolina Staniszewska
Karolina Staniszewska
Karolina Stachowiak potrzebuje wsparcia.
Karolina Stachowiak potrzebuje wsparcia. archiwum rodziny
Wystarczyło tylko użądlenie osy, by cały świat runął. To spotkało Karolinę Stachowiak z Prabut, u której użądlenie wywołało wstrząs anafilaktyczny i śpiączkę. Trwa zbiórka na leczenie Karoliny, a w pomoc zaangażowało się także Prabuckie Centrum Kultury i Sportu.

Wsparcie dla Karoliny

Użądlenie osy, tak niewiele wystarczyło, by wywrócić cały świat Karoliny. Do tego nieszczęśliwego zdarzenia doszło w sierpniu 2023 roku. Karolina Stachowiak z Prabut po użądleniu osy doznała szoku anafilaktycznego i śpiączki. 36-latka wymaga teraz leczenia i potrzebuje wsparcia. Na jej leczenie i rehabilitację trwa zbiórka internetowa na stronie siepomaga.pl.

- Ani ona, ani nikt z nas bliskich nie był świadomy, że jest uczulona na jad tego owada. W ciągu 3 minut od użądlenia straciła przytomność, nastąpił wstrząs anafilaktyczny i niedotlenienie mózgu. Przed zdarzeniem Karolina była bardzo energiczną i pogodną kobietą, zawsze chętną do udzielenia pomocy potrzebującym i wrażliwą na krzywdę innych - czytamy w opisie zbiórki.

Teraz Karolina sama potrzebuje pomocy. Oprócz trwającej zbiórki i wielu inicjatyw wynikających od samych mieszkańców Prabut, odbędzie się także koncert charytatywny na rzecz Karoliny. Wydarzenie organizuje Prabuckie Centrum Kultury i Sportu. Na scenie wystąpią: Viol.Ka, Trio The Janeiro oraz aEro. Koncert odbędzie się 13 kwietnia o godz. 19:00, bilety w cenie 10 złotych.

Program koncertu

  • godz. 19:00 - Viol.Ka
  • godz. 20:00 - Trio The Janeiro
  • godz. 21:00 - aEro

- Przy dużym wsparciu lekarzy, rehabilitantów i pielęgniarek prowadzimy walkę o to, by Karolina wróciła do nas, do domu. By choć częściowo odzyskała dawną sprawność i by uśmiechnęła się do nas tak, jak kiedyś. Wiemy, że leczenie i rehabilitacja będą kosztowne, dlatego każda, nawet najmniejsza kwota, stanowi ogromny wkład w proces zdrowienia Karoliny.

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kwidzyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto