Dart: Bartek Mularczyk triumfował po raz czwarty z rzędu

KCSiR
Rekordowa liczba 23 zawodników stanęła na starcie piątego turnieju Grand Prix Kwidzyna w darta. Tym razem rywalizowali oni w odmianie zwanej cricket. Po raz czwarty z rzędu najlepszy okazał się Bartłomiej Mularczyk, który przed ostatnim turniejem tegorocznego cyklu może też być niemal pewny triumfu w całym cyklu.

Poprzednie turnieje Bartek kończył bez żadnej porażki na koncie, ale tym było inaczej i do finału musiał przebijać się z lewej strony turniejowej drabinki (gra się systemem do dwóch przegranych). W decydującym starciu pokonał Marka Kaweckiego dwukrotnie po 2:0 (zawodnik z jedna porażką na koncie musi wygrać dwa razy). Trzecie miejsca zajął Witold Wiśniewski.

W klasyfikacji łącznej Bartek ma już 15 pkt. przewagi nad drugim w rankingu Witoldem Wiśniewskim. W ostatnim turnieju wystarczy mu chyba tylko sama obecność. Ostatnie zawody rozegrane zostaną 8 lutego, oczywiście tak, jak zawsze, w barze Lotos przy ul. Kopernika w Kwidzynie.