Zawodnicy Supry Kwidzyn udali się do Pinczyna, gdzie zmierzyli się z "Meteorem". Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla kwidzynian [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Karolina Staniszewska
Mecz zawodników Supry Kwidzyn z Meteorem Pinczyn zakończył się pomyślnie dla kwidzynian. Supra Kwidzyn
Zawodnicy Supry Kwidzyn zmierzyli się w wyjazdowym meczu z Meteorem Pinczyn. Kwidzynianie zakończyli spotkanie wynikiem 5:2.

Zwycięski mecz Supry Kwidzyn

W niedzielę, 23 kwietnia odbyła się 25. kolejka V ligi Grupy II. Zawodnicy Supry Kwidzyn udali się do Pinczyna, gdzie zmierzyli się z "Meteorem". Spotkanie od początku układało się pod dyktando kwidzynian. W 14 minucie po rzucie rożnym na prowadzenie gości wyprowadził Karol Karpus. Kilka chwil później przyjezdni zmarnowali dwa rzuty karne! Kolejno Dariusz Staniaszek trafił w słupek, a strzał Mateusza Górki obronił bramkarz gospodarzy. W końcówce pierwszej połowy gospodarze wyprowadzili dwie kontry, które zakończyły się bramkami, a Supra do szatni schodziła z niekorzystnym wynikiem 2:1 (mimo sporej optycznej przewagi).

W drugiej połowie piłkarze z Kwidzyna wzięli się do odrabiania strat, szybko wyrównującą bramkę strzelił wracający po kontuzji Przemysław Lewandowski, a kolejne trafienia dołożyli Dariusz Staniaszek i Tomasz Wacławski (dwa gole), który ustalił wynik meczu na 5:2. Ważnym wydarzeniem dla zespołu z Kwidzyna był występ kolejnego wychowanka, tym razem na boisku zameldował się Jan Niedbalski.

A już w sobotę, 29 kwietnia, kolejne derby powiatu kwidzyńskiego. O godzinie 11 na własnym boisku Supra podejmie Pogoń Prabuty.