ZOBACZ TEŻ:
A oto zwycięzcy głosowania w poszczególnych okręgach:
Okręg nr 1 - SEBASTIAN KASZTELAN (PiS) - 335 głosów
Ulice: Bolka i Lolka, Calineczki, Cypiska, Czerwonego Kapturka, Długa, Jacka i Agatki, Porazińskiej, Tuwima, Makuszyńskiego, Krasnoludków, Kubusia Puchatka, Owcza, Rumcajsa, Rzemieślnicza, Storczykowa, Sybiraków, Smodlibowskiej
Maciej Wojciechowski (Kwidzyniacy) - 99
Tomasz Młot (SLD-Lewica Razem) - 127
Marian Pietrusiak (PO/OPS) - 169
Okręg nr 2 - MARIUSZ WESOŁOWSKI (PO/OPS) - 232 głosy
Ulice: Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Lubawska, Piastowska, Sokola (9-13 nieparzyste, od 14 do końca), Wąbrzeska.
Tomasz Madej (SLD-Lewica Razem) - 68 głosów
Katarzyna Sidor (Kwidzyniacy) - 111 głosów
Grzegorz Morawski (PiS) - 78 głosów
Okręg nr 3 - JACEK STROCIAK (PiS) - 237 głosów
Ulice: Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Sokola (1-8 i 10-12 parzyste), Warszawska (45-49 nieparzyste), Władysława Łokietka, Ziemowita.
Jolanta Obód (Kwidzyniacy) - 142 głosy
Beata Pawłowska (PO/OPS) - 208 głosów
Agnieszka Łapacz (SLD-Lewica Razem) - 128 głosów
Okręg nr 4 - WIESŁAW NOWAKOWSKI (PO/OPS) - 211 głosów
Ulice: Gimnazjalna, hm. Machutty, Daszyńskiego, Konarskiego, Krótka, Orla, Szeroka, Warszawska (26-42, 46-48 parzyste, od 69 do końca).
Grzegorz Cieśliński (Ocalić Kwidzyna dla Pokoleń) - 67 głosów
Janusz Walczak (SLD-Lewica Razem) - 77 głosów
Piotr Obód (Kwidzyniacy) - 104 głosy
Wojciech Wróblewski - (PiS) - 150 głosów
Okręg nr 5 - WOJCIECH PUKAROWSKI (PO/OPS) - 291
Ulice: Chłodna, Harcerska, Junaków, Miodowa, Nowa, Staszica, Wesoła, Wodna, Zuchów.
Maciej Paszkowski (PiS) - 136 głosów
Zbigniew Raróg (SLD-Lewica Razem) - 80 głosów
Aleksander Lasota (Kwidzyniacy) - 113 głosów
Okręg nr 6 - LIDIA BIELAWSKA-KARATYSZ (PiS) - 179 głosów
Ulice: Grunwaldzka (4-20), Krasickiego, Brzechwy, Matejki, Mickiewicza, Sienkiewicza.
Robert Majdziński (PO/OPS) - 163 głosy
Józef Grzywiński (SLD-Lewica Razem) - 70 głosów
Piotr Wiśniewski (Kwidzyniacy) - 128 głosów
Okręg nr 7 - ZBIGNIEW SITKO (PO/OPS) - 216 głosów
Ulice: Krańcowa, Baczyńskiego, Wschodnia, Żeromskiego (1-37, 39-67 nieparzyste).
Patryk Guziewicz (Kwidzyniacy) - 161 głosów
Danuta Roszczyk (SLD-Lewica Razem) - 78 głosów
Jerzy Rędziński (105 głosów)
Okręg nr 8 - FRANCISZEK GALICKI (KWIDZYNIACY) - 230 głosów
Ulice: Słowackiego, Broniewskiego, Reymonta.
Norbert Cesarz (PiS) - 100 głosów
Zbigniew Jedlina (SLD-Lewica Razem) - 39 głosów
Adam Kamiński (PO/OPS) - 101 głosów
Okręg nr 9 - ROMAN SZAŁAPSKI (PiS) - 175 głosów
Ulice: Fredry, Grunwaldzka (od 21 do końca), Kasprowicza (3-19 i 21), Kochanowskiego, Moniuszki, Piękna, Gębika, Wybickiego, Żeromskiego (38-66, od 69 do końca).
Halina Szych (Kwidzyniacy) - 77 głosów
Marian Frankowski (PO/OPS) - 168 głosów
Mariusz Barczykowski (SLD-Lewica Razem) - 68 głosów
Okręg nr 10 - WOJCIECH WERYK (PO/OPS) - 178 głosów
Ulice: Korczaka, Kasprowicza (od 20A do końca, bez 21).
Jan Szmiendowski (PiS) - 163 głosy
Zbigniew Drelich (Kwidzyniacy) - 168 głosów
Wiesław Wosiak (SLD-Lewica Razem) - 144 głosy
Okręg nr 11 - LECH KWIATKOWSKI (PO/OPS) - 170 głosów
Ulice: Akacjowa, Chmielna, Gospodarcza, Klonowa, Leśna Polana, Miłosna, Młynarska, Orzechowa, Polna, Rolnicza, Słoneczna, Strumykowa.
Marzena Bloch (Kwidzyniacy) - 96 głosów
Krzysztof Drypa (SLD-Lewica Razem) - 46 głosów
Lech Makowski (PiS) - 142 głosy
Andrzej Baczewski (Ocalić Kwidzyn dla Pokoleń) - 60 głosów
Okręg nr 12 - MIECZYSŁAW DZIKOWSKI (PO/OPS) - 148 głosów
Ulice: Cicha, Kolista, Leśna, Lotnicza, Łamana, Miła, Poligonowa, Rodzinna, Spokojna, Sportowa, Stawki, Studzienna, Topolowa, Wiejska, Wielka, Wspólna, Zacisze, Zamiejska, Zielna, Żwirowa.
Marek Rygielski (Ocalić Kwidzyn dla Pokoleń) - 72 głosy
Piotr Majewski (PiS) - 95 głosów
Jacek Krukowski (Kwidzyniacy) - 116 głosów
Ryszard Daniecki (SLD-Lewica Razem) - 38 głosów
Okręg nr 13 - GRZEGORZ OBIAŁA (PO/OPS) - 229 głosów
Ulice: Koło, Łużycka, Plantowa, Południowa, Odrowskiego, Toruńska.
Joanna Jędrzejewska (Kwidzyniacy) - 78 głosów
Regina Jakubowska (PiS) - 164 głosy
Jarosław Parus (SLD-Lewica Razem) - 103 głosy
Okręg nr 14 - ZDZISŁAW WIŚNIEWSKI (SLD-Lewica Razem) - 221 głosów
Ulice: Kamienna, Miedziana, Piotra Połomskiego, Willowa.
Paweł Nadziejko (Kwidzyniacy) - 79 głosów
Jerzy Schneider (PiS) - 87 głosów
Barbara Wilk-Malinowska (OPS/PO) - 211 głosów
Okręg nr 15 - JÓZEF POMYKACZ (PiS) - 208 głosów
Ulice: 11 Listopada, Hallera, Karowa, Kołłątaja, Przyrzeczna, Radosna, Sikorskiego.
Joanna Kalinowska (SLD-Lewica Razem) - 98 głosów
Stanisław Borcuch (OPS/PO) - 154 głosy
Robert Trautsolt (Ocalić Kwidzyn dla Pokoleń) - 22 głosy
Patryk Żaglewski (Kwidzyniacy) - 35 głosów
Okręg nr 16 - IZABELLA WIŚNIEWSKA (PO/OPS) - 168 głosów
Ulice: Basztowa, Chełmińska, Grudziądzka, Piłsudskiego (24-26 parzyste od 27 do końca), Kolejowa, Kopernika (od 19 do końca), Kościelna, Kościuszki (od 17 do końca), Mostowa.
Maciej Manowski (PiS) - 122 głosy
Teresa Polasik (SLD-Lewica Razem) - 35 głosów
Jolanta Muchowska (Kwidzyniacy) - 42 głosy
Okręg nr 17 - JAROSŁAW GOLDER (PO/OPS) - 140 głosów
Ulice: Bat. Chłopskich, Drzymały, Bema, Ogrodowa, Spacerowa, Starozamkowa, Ślepa, Wiślana.
Grzegorz Grzegorczyk (Kwidzyniacy) - 76 głosów
Paweł Badziąg (SLD-Lewica Razem) - 65 głosów
Bogumiła Trzpis (PiS) - 78 głosów
Okręg nr 18 - PAWEŁ TRYNDA (PO/OPS) - 142 głosy
Ulice: 15 Sierpnia, Brat. Narodów, Chopina, Dębowa, Piłsudskiego (2-23,25), Konopnickiej, Magazynowa, Plac Plebiscytowy, Słowiańska, Szkolna, Targowa, Tęczowa, Zbożowa.
Bartosz Kurkowicz (Kwidzyniacy) - 113 głosy
Zenon Sawiński (SLD-Lewica Razem) - 45 głosów
Marcin Strociak (PiS) - 114 głosów
Okręg nr 19 - JUSTYNA LIGUZ (PO/OPS) - 187 głosów
Ulice: Bł. Doroty, Gdańska, Katedralna, Kręta, Ks. Kruka, Łąkowa, Podjazdowa, Prosta, Widok, Zamkowa Góra, Zduńska, Żelazna, Żwirki i Wigury.
Piotr Jabłoński (Kwidzyniacy) - 74 głosy
Robert Przybyła (SLD-Lewica Razem) - 63 głosy
Elżbieta Czyrson (PiS) - 82 głosy
Okręg nr 20 - MAREK SIDOR (KWIDZYNIACY) - 199 głosów
Ulice: 3 Maja, Kopernika (3-10), Kościuszki (3-14), Mylna, Podgórna, Spółdzielcza, Sztumska, Śliska, Warszawska (1-23).
Teresa Gruda (PiS) - 164 głosy
Agnieszka Strzelczyk-Humienny (PO/OPS) - 162 głosy
Leszek Plewiński (SLD-Lewica Razem) - 86 głosów
Okręg nr 21 - KAZIMIERZ GORLEWICZ (PO/OPS) - 231 głosów
Ulice: Brodnicka, Furmańska, Graniczna, Koszykowa, Letnia, Malborska, Mała, Północna, Radzyńska, Tczewska, Władysława Jagiełły, Wiosenna, Zachodnia, Zdrojowa, Zimna, Żurawia, Żytnia.
Jakub Hiszczyński (Kwidzyniacy) - 47 głosów
Anna Przychodzka (PiS) - 64 głosy
Janusz Wasiak (SLD-Lewica Razem) - 55 głosów
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?