V liga. Rodło Kwidzyn specjalistą od remisów, reszta naszych w komplecie przegrała

Żaden inny V-ligowiec z pomorskiej II grupy w tym sezonie nie remisował tak często jak Rodło Kwidzyn. W miniony weekend podopieczni Grzegorza Obiały podzieli się z rywalem punktami już po raz czwarty. W Subkowach zremisowali 1:1 (0:0) z Orłem.

V liga. W tym sezonie Rodło Kwidzyn lepiej radzi sobie na wyjazdach i w niedzielę przez pewien moment wydawało się, że znów to potwierdzi. Wprawdzie przez 75 minut meczu w Subkowach żadna drużyna nie potrafiła znaleźć drogi do bramki rywali, ale na kwadrans przed końcem gola dla kwidzynian zdobył Nikodem Szalkowski. Niestety kwidzynianom nie udało się utrzymać prowadzenia, choć szczęście było blisko - gospodarze doprowadzili do wyrównania na 3 minuty przed końcem gry.

O grze pozostałych drużyn z naszego powiatu tym razem lepiej nie wspominać. Wisła Korzeniewo, Relax Ryjewo i Pogoń Prabuty w komplecie przegrały swoje mecze nie zdobywając gola. Do bilansu bramkowego 0-16 najbardziej dołożył się Relax, który stracił 10 goli w Chojnicach.

Orzeł Subkowy - Rodło Kwidzyn 1:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Szoska (87) - Nikodem Szalkowski (75)
Rodło: Sadowski - Sawiński (70 Pokwicki), Maluchnik, Stefaniak, Szaflik - Gretkowski (65 Juchniewicz), Obiała, Tayo, Strzelecki - Torłop, Szalkowski

Radunia Stężyca - Pogoń Prabuty 4:0 (1:0)
Pogoń: Sprzążka - Krasiński, Ćwiek, Urbanowicz, Szmudanowski - Waszewicz, Szpociński, Krajewski, Sowiński (Chuderski) - Jaworski, Wacławski

Wisła Korzeniewo - Wda Lipusz 0:2
Wisła: Szramka - Szlachta, Gretkowski (10 R. Dąbrowski), Skonieczny, Graczkowski - Dębicki (70 Grycman), W. Dąbrowski, M. Dąbrowski (46 T. Mesanio), Mogielnicki - Wyrzykowski, Szczuka (46 Zalewski)

Chojniczanka II Chojnice - Relax Ryjewo 10:0 (5:0)
Relax: Bartz - Cywiński (82 Czarnowski), Guba, Steiniger - Ulewski, Zamerski, Martyka, Pajdzik (75 Lajs), Dudziński (62 Szymański) - Misiak, Wit