V liga. Dwa zwycięstwa w meczach barażowych

(chan)
Pogoń Prabuty pozostaje w V-lidze. Zespół prowadzony przez Grzegorza Kasprzaka okazał się być lepszym w dwumeczu z drugą drużyną A-klasy rezerwami Czarnych Pruszcz Gdański.

Pogoń Prabuty pozostaje w V-lidze. Zespół prowadzony przez Grzegorza Kasprzaka okazał się być lepszym w dwumeczu z drugą drużyną A-klasy rezerwami Czarnych Pruszcz Gdański. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu Pogoń wygrała 3:1 prowadząc do przerwy 1:0. W rewanżu rozegranym na stadionie przy ul. Jagiełły w Prabutach prabucianie wymęczyli zwycięstwo, mimo że rywale strzelili dwie bramki, wygrywając 2:1. Do przerwy prowadzili goście 1:0. W pierwszym meczu bramki dla Pogoni zdobywali Łukasz Wojtkiewicz, Michał Sprzążka i Paweł Michalak. Jedyną bramkę dla zespołu gości przy stanie 2;0 dla Pogoni, strzelił Tomasz Zawadziński. W drugim spotkaniu dwie bramki zdobyli goście. Pierwszą Piotr Sawicki, a później trafienie samobójcze zaliczył grający trener Czarnych Krzysztof Lisowski. Bramkę dla Pogoni zdobył Michał Sprzążka.