Tłumy w kwidzyńskiej strefie kibica. Kwidzynianie z ogromną nadzieją i emocjami śledzili mecz Polska-Szwecja [ZDJĘCIA]

Karolina Staniszewska
Ależ to były emocje. Kolejny mecz biało-czerwonych o wszystko i, jak się okazało, ostatni na tych Mistrzostwach Europy. Szwedzi zaskoczyli nas bramką już w drugiej minucie meczu. Rozbiło to polską drużynę, jednak i tak w drugiej połowie Polacy walczyli dzielnie, doprowadzając do remisu, niestety przegraliśmy ze Szwecją 2:3. Kwidzynianie na placu przed teatrem oglądali mecz z ogromnymi emocjami i jeszcze większą nadzieją. Zobaczcie fotorelację ze strefy kibica w Kwidzynie.

Strefa kibica w Kwidzynie. Tak mieszkańcy naszego miasta kib...