Studia to nie bzdura!

Materiał informacyjny Powiślańskiej Szkoły Wyższej

Już za chwileczkę, już za momencik rozpocznie się rok akademicki 2021/2022 i studenci szturmem ruszą w uczelniane mury. Wiele osób zapewne już przed maturą a niektórzy po maturze zastanawiać się będzie czy warto w ogóle iść na studia? Czy jest sens zawracać sobie tym głowę? od kolegów i koleżanek słysząc …..

“Przecież studia nic nie dają”.

“Niczego praktycznego się tam nie nauczysz” – mówią.

“Szkoda czasu, lepiej od razu iść do pracy”.

“Przecież to oczywiste, że liczą się znajomości, a nie wykształcenie.”

My odpowiadamy - Co to za bzdury!!!!!

Do wszystkich, którzy jednak już zdecydowali się iść na studia i/lub w najbliższej przyszłości się zdecydują: dobrze zrobiliście! Zdecydowanie dokonaliście najmądrzejszego wyboru dla siebie samych i swojej przyszłości!

Mówimy Wam to jako praktycy od ponad dwudziestu lat związani ze STUDENTAMI i szkolnictwem wyższym w Polsce, Europie i na Świecie!

Studia mimo tej całej nagonki dają niesamowite możliwości. Uczelnie, w tym nasza ALMA MATER – Powiślańska Szkoła Wyższa, gwarantujemy, że też widzą co się dzieje i robią co mogą, żeby trzymać rękę na pulsie. Czy wiecie, że stale doskonalą programy kształcenia? Współpracują z biznesem, jednostkami systemu ochrony zdrowia? Prowadzą projekty, które dają ogrom dodatkowych korzyści? Jak dobrze się uczysz dostajesz stypendium? Możesz śmiało wyjechać na studia na koniec świata, a praktyki zrealizować jeszcze w innym, pięknym i interesującym miejscu np. w Indiach?

Zdziwiona / Zdziwiony??? – serio takie rzeczy naprawdę się dzieją!

Wskazówki, które podpowiedzą Wam jak najlepiej wybrać i wykorzystać studia dadzą Wam nasi studenci i absolwenci – znajdź nas w sieci www.psw.kwidzyn.edu.pl i sprawdź sam!

Wideo

Dodaj ogłoszenie