Sparingi Rodła Kwidzyn. Minimalna porażka z rezerwami Olimpii Grudziądz

W kolejnym zimowym sparingu piłkarze kwidzyńskiego Rodła zmierzyli się z rezerwami Olimpii Grudziądz. Podopieczni Grzegorza Obiały ulegli liderowi kujawsko-pomorskiej okręgówki 1:2 (1:1). W najbliższą sobotę kwidzynianie rozegrają kolejny sparing, z Wisła Nowe.

Rozegrany w Grudziądzu sparing rozpoczął się dla Rodła dobrze, bo już w 13 min. jeden z rywali wbił futbolówkę do własnej bramki. Gospodarze jeszcze przed przerwą wyrównali. Gola zdobyli z rzutu karnego, który zdaniem szkoleniowca kwidzynian był dość problematyczny.

- Na początku drugiej połowy Olimpia zdobyła drugiego gola po błędzie naszego bramkarza - relacjonuje Grzegorz Obiała na stronie internetowej klubu.

Więcej goli już nie padło, mimo dominacji Rodła i wielu sytuacji bramkowych stworzonych przez kwidzynian.

- Kilka sytuacji zmarnował Dawid Torłop, jedną Krystian Kida, natomiast piękną akcję zakończoną przez Piotra Myścicha strzałem głową wybronił bramkarz Olimpii - wylicza trener kwidzynian.

Jakby tego było mało, w doliczonym czasie gry, Torłop lobował bramkarza i trafił w poprzeczkę.

OLIMPIA - RODŁO 2:1(1:1)
Bramki: Jacek Kalinowski 20 (k.), Maciej Delengowski 50 - gol samobójczy (13)
Rodło: Żuk (46 Sadowski) - Szaflik, Jędrzejewski (60 Szpakowski), Stefaniak, Pokwicki (70 Sontowski), Tayo (45 Juchniewicz), Obiała (75 Tayo) , Myścich, Łukaszewski (45 Strzelecki) Torłop, Pruszkowski(65 Kida).