Na VII Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Rakietą z Mikołajem w Somoninie przybyło 62 zawodników z 6 szkół gminy Somonino: Szkoła Podstawowa w Borczu, Szkoła Podstawowa w Egiertowie
Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa w Goręczynie, Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa w Somoninie, Zespół Szkół – Gimnazjum Publiczne w Goręczynie, Zespół Szkół – Gimnazjum Publiczne w Somoninie.
Sędzią głównym turnieju był Mirosław Płotka
WYNIKI
Kategoria klas I – II szkół podstawowych
Dziewczęta:
I miejsce – Anna Draws (SP SOMONINO)
II miejsce – Aleksandra Szczygieł (SP BORCZ)
III miejsce – Nikola Wilkowska (SP EGIERTOWO)
IV miejsce – Oliwia Deja (SP EGIERTOWO)
V miejsce – Hanna Toporek (SP SOMONINO)
VI miejsce – Kornelia Bieszka (SP SOMONINO)
Chłopcy:
I miejsce – Maciej Armatowski (SP EGIERTOWO)
II miejsce – Julian Skierka (SP EGIERTOWO)
III miejsce – Oliwier Ulemberg (SP BORCZ)
IV miejsce – Patryk Kuszaj (SP BORCZ)
V miejsce – Wiktor Mamelski ( SP SOMONINO)
VI miejsce – Maksymilian Bazychowski (SP SOMONINO)
Kategoria klas III – IV szkół podstawowych
Dziewczęta:
I miejsce – Emilia Gruchała-Węsierska (SP BORCZ)
II miejsce – Alicja Gruchała (SP EGIERTOWO)
III miejsce – Magdalena Deja (SP EGIERTOWO)
IV miejsce – Anna Formela ( SP SOMONINO)
V miejsce – Joanna Lehmann (SP GORĘCZYNO)
VI miejsce – Michalina Peta (SP SOMONINO)
Chłopcy:
I miejsce – Łukasz Plichta ( SP SOMONINO)
II miejsce – Kamil Plichta (SP SOMONINO)
III miejsce – Gracjan Borkowski (SP BORCZ)
IV miejsce – Błażej Zwara (SP BORCZ)
V miejsce – Damian Wilkowski (SP EGIERTOWO)
VI miejsce – Marcin Arendt (SP EGIERTOWO)
Kategoria klas V – VI szkół podstawowych
Dziewczęta:
I miejsce – Ewa Draws (SP BORCZ)
II miejsce – Karolina Gruchała-Węsierska (SP BORCZ)
III miejsce – Natalia Wilkowska (SP EGIERTOWO)
IV miejsce – Izabela Cymerman (SP SOMONINO)
V miejsce – Marta Miodowska (SP SOMONINO)
VI miejsce – Kornelia Lewna (SP GORĘCZYNO)
Chłopcy:
I miejsce – Filip Skierka (SP SOMONINO)
II miejsce – Nikodem Borkowski (SP BORCZ)
III miejsce – Jan Stankowski (SP SOMONINO)
IV miejsce – Maciej Żołnowski (SP BORCZ)
V miejsce – Dawid Tandek (SP GORĘCZYNO)
VI miejsce – Kacper Sikora (SP EGIERTOWO)
Kategoria szkół gimnazjalnych:
Dziewczęta:
I miejsce – Wiktoria Dymek (GP SOMONINO)
II miejsce – Alicja Zwara (GP SOMONINO)
III miejsce – Martyna Patelczyk (GP GORĘCZYNO)
IV miejsce – Kinga Hirsz (GP GORĘCZYNO)
V miejsce – Patrycja Schwichtenberg (GP SOMONINO)
VI miejsce – Julita Konkel (GP GORĘCZYNO)
Chłopcy:
I miejsce – Kamil Kuszaj (GP SOMONINO)
II miejsce – Kacper Czoska ( GP SOMONINO)
III miejsce – Szymon Bluhm (GP SOMONINO)
IV miejsce – Michał Fila (GP SOMONINO)
V miejsce – Krystian Ryngwelski (GP SOMONINO)
VI miejsce – Damian Makowski (GP GORĘCZYNO)
Klasyfikacja drużynowa
szkoły podstawowe
I miejsce i puchar wójta gminy Somonino zdobyła Szkoła Podstawowa w Borczu
II miejsce i puchar przewodniczącego Rady Gminy Somonino - Szkoła Podstawowa w Egiertowie
III miejsce i puchar dyrektora GOK w Somoninie - Szkoła Podstawowa w Somoninie
IV miejsce i puchar - Szkoła Podstawowa w Goręczynie
gimnazja
I miejsce i puchar wójta gminy Somonino zdobył Zespół Szkół – Gimnazjum Publiczne w Somoninie
II miejsce i puchar przewodniczącego Rady Gminy Somonino - Zespół Szkół – Gimnazjum Publiczne w Goręczynie
Organizatorem VII Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowychi Gimnazjalnych Rakietą z Mikołajem był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.
echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?