Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Fotorelacje Kwidzyn

  Sortuj według:
  • Piękna plaża pod Legnicą. Idealna na dzisiejsze upały [ZDJĘCIA]

   Piękna plaża pod Legnicą kusi szczególnie w tak upalne dni jak dziś. Nad Jeziorem Kunickim pojawiły się leżaki, palmy, jest też zaplecze gastronomiczne. Skibińscy Kunice, bo tak nazywa się plaża, znajduje się przy ul. Słonecznej 3. Godziny otwarcia widać na jednym ze zdjęć, a na weekendy gości czeka wiele atrakcji jak muzyka na żywo czy animacje dla dzieci. Cała infrastruktura obiektu jest w cenie wstępu na teren 7,00 zł/osoba dorosła, 5,00 zł/dzieci powyżej 5 roku życia.

  • Czy to już koniec serialu "Świat według Kiepskich"? (MNÓSTWO ARCHIWALNYCH ZDJĘĆ)

   Kultowy serial Polsatu, który od ponad 21 lat (premiera odbyła się 16 marca 1999 roku) bawi Polaków zniknie z ekranów! - takie informacje pojawiły się w mediach. Na szczęście to tylko plotki. - Przez epidemię koronawirusa nie będziemy nagrywać w okresie letnim. Wracamy na plan w styczniu 2021 roku - mówi nam Renata Pałys (serialowa Helena Paździoch), wrocławska aktorka. W oczekiwaniu na nowych Kiepskich zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jak przez lata zmieniali się bohaterowie tego filmu. Miłego oglądania.

  • Niebieski Księżyc pojawi się na polskim niebie. Co to takiego? Kiedy go zobaczymy?

   Niebieski Księżyc (Blue Moon) oznacza, że w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego będziemy mogli zobaczyć drugą pełnię. To jest niezwykle rzadkie zjawisko. Nad Polską będzie można je zaobserwować już 31 października. Oto szczegóły - znajdziecie je w opisach pod zdjęciami w naszej galerii...