Rodło Zielińscy Kwidzyn-GKS Kolbudy 3:0 (1:0). Pewne zwycięstwo i tytuł mistrza jesieni

Piłkarze Rodła Zielińscy wygrali ostatni jesienny mecz przed własną publicznością i zapewnili sobie pierwsze miejsce po I rundzie rozgrywek. W minioną sobotę podopieczni Grzegorza Obiały pokonali GKS Kolbudy 3:0 (1:0).

Gole dla kwidzynian zdobywali w tym meczu najskuteczniejsi piłkarze Rodła. W pierwszej połowie do bramki rywali trafił Mateusz Gretkowski, a po przerwie kolejne gole dołożyli Adam Reise i Mateusz Górka. Po tym spotkaniu, na jedną kolejkę przed końcem rundy jesiennej kwidzynianie mają już 6 punktów przewagi nad drugą w tabeli Pogonią Lębork i aż 9 pkt. nad trzecią Gedanią Gdańsk.

W ostatniej serii spotkań przed zimową przerwą kwidzynian czeka jeszcze daleki wyjazd do Miastka. Mecz z tamtejszym Startem rozegrają w następną sobotę, 21 listopada, o godz. 13.

Rodło Zielińscy Kwidzyn - GKS Kolbudy 3:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Gretkowski (23), Adam Reise (67), Mateusz Górka (90+3)
Rodło Zielińscy: Wiśniewski - Dreszler, Szpakowski, Kalinowski, Pokwicki - Michalczyk (90 Lewandowski), Obiała, Szalkowski (55 Reise), Szarpak, Górka, Gretkowski (85 Myścich),

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0