Rodło Kwidzyn rocznik 2006. Dobry start i gorszy finisz ws Elblągu

Rodło Kwidzyn rocznik 2006
Rodło Kwidzyn rocznik 2006 archiwum drużyny
W miniony weekend piłkarze Rodła Kwidzyn prowadzeni przez Dariusza Waliszewskiego zajęli 8 miejsce w elbląskim turnieju rocznika 2006 CSB Okoń Cup. A już w najbliższą sobotę młodzi kwidzynianie będą gospodarzami turnieju, który zostanie rozegrany w hali przy ulicy Wiejskiej. Początek rywalizacji o godz. 9.

Rodło Kwidzyn rocznik 2006. W Elblągu o zwycięstwo rywalizowało 16 drużyn, które w pierwszej fazie podzielone zostały na 4 grupy.
- W Elblągu nasi zawodnicy przeszli grupowe zmagania wygrywając po 1:0 z Olimpią Elbląg "Żółtą", AP Mosty i Polonią Lidzbark Warm. - informuje jeden z rodziców.

W 1/8 finału kwidzyniacy trafili na Jedynkę Nidzica. W regulaminowym czasie padł remis 1:1, a dogrywki polegały na tym, że co minutę schodził jeden zawodnik. Gdy na placu boju pozostało po jednym graczu gola na wagę awansu zdobył Dorian Przychodzki. Niestety w ćwierćfinale Rodło minimalnie uległo AP Człuchów 0:1, a w kolejnym meczu z Beniaminkiem Starogard Gdański przegrało 2:3, choć prowadziło 2:0. W meczu o 7 miejsce kwidzynianie po dogrywce przegrali 1:2 z Olimpią Elbląg "Białą".