Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie zorganizuje konferencję naukową i targi edukacyjne

Redakcja
Udostępnij:
Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie zorganizuje VI Międzynarodową Konferencję Naukową „Oblicza Dobrobytu”, a także międzynarodowe targach edukacyjne. Konferencja odbędzie się 26 maja w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym targi natomiast dzień szybciej, również w Górkach.

Jak przekonują organizatorzy, konferencja wpisuje się w aktualny dyskurs na temat dobrobytu społecznego, szans i zagrożeń, oczywiście nie zabraknie też tematów związanych ze zwalczaniem chorób cywilizacyjnych. Liczne grono krajowych i zagranicznych panelistów zaprezentuje najważniejsze trendy i wpisujące się w nie projekty w obszarze odpowiedzialnych badań naukowych w zakresie rozwoju gospodarczego a eko-rozwoju, a także roli kapitału ludzkiego w rozwoju gospodarczym.

W ramach wykładów plenarnych, sesji równoległych połączonych z otwartą debatą i warsztatów będziemy wspólnie definiować wyzwania, z jakim powinno się mierzyć środowisko naukowe, tak aby znaleźć równowagę pomiędzy dynamicznym rozwojem naukowym, a oczekiwanym społecznie zaangażowaniem w rozwój gospodarczy na świecie. Istotnym elementem konferencji będzie wypracowanie wniosków dotyczących usprawnienia dialogu w zakresie rozwoju badań i innowacji w służbie społeczeństwu.

Wszelkie informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie www.konferencja.psw.kwidzyn.edu.pl.
Ewentualne pytania związane z udziałem w wydarzeniu można kierować na adres: [email protected] Opłata konferencyjna wynosi 150 zł.

Obserwuj nas na Twitterze!

Rzadsze zakupy wspierają rozwój rynku przetworów, mrożonek i soków

Wideo

Dodaj ogłoszenie