Policjanci zostali pobici

(chan)
Kibice, a tak naprawdę oldboje Rodła lub grający na co dzień w ligach zakładowych piłkarze wygrali 9:4 spotkanie z reprezentacją Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Kibice, a tak naprawdę oldboje Rodła lub grający na co dzień w ligach zakładowych piłkarze wygrali 9:4 spotkanie z reprezentacją Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. Pierwotnie planowano, że z policjantami zagrają szalikowcy, jednak ci zrezygnowali.
Od początku meczu bramka dla kibiców wisiała w powietrzu. W 12 minucie gola zdobył Wiesław Golański. Która to minuta? - zapytał ktoś nadkomisarza Jarosława Łapacza, szefa sztabu KPP Kwidzyn. Na pewno czarna - odpowiedział.

Bramki dla kibiców w tym pojedynku zdobywali jeszcze: Adam Oldpeter, Andrzej Banasik, Adam Łukaszewski - 4, Krzysztof Pierepienko, Wiesław Chmielewski. Wśród policjantów na listę strzelców wpisali się: Sławomir Suski, Arkadiusz Warchlewski - 2, Robert Myścich.
Ten nierówny pojedynek przerwał na kilka minut przed regulaminowym końcem burmistrz Andrzej Krzysztofiak, pokazując Tadeuszowi Kopeckiemu, sędziemu prowadzącemu spotkanie, czerwoną kartkę.
Więcej w dzisiejszym Dzienniku Bałtyckim.