Pobicie w parku przy ul. Mostowej w Kwidzynie. 43-latek uderzony w głowę metalową pałką

Arkadiusz Kosiński
Arkadiusz Kosiński
fot. Arkadiusz Kosiński
Z pęknietą czaszką trafił do szpitala 43-letni mężczyzna, który został pobity w parku przy ul. Mostowej w Kwidzynie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w parku na ul. Mostowej w Kwidzynie. W poniedziałek funkcjonariusze kwidzyńskiej komendy zostali powiadomieni o pobiciu w parku na ul. Mostowej 43-letniego mieszkańca Kwidzyna.

- Podczas rozmowy z żoną pokrzywdzonego, policjanci ustalili, że jeden ze sprawców w nocy z 18 na 19 sierpnia uderzył jej męża metalowym przedmiotem w okolice skroni. Na skutek uderzenia pokrzywdzony doznał obrażeń w postaci pęknięcia czaszki oraz krwiaka. 43-latek został przewieziony na oddział neurochirurgii w Grudziądzu, gdzie przeszedł zabieg operacyjny - informuje sierż. sztab. Anna Filar, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kwidzyn: Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży. Pomogło nagranie z monitoringu

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy krótko po tym zdarzeniu zatrzymali jednego z podejrzewanych, tj. 20-latka, natomiast 21-latek został zatrzymany przez Żandarmerię Wojskową i doprowadzony do kwidzyńskiej komendy. Obaj zatrzymani w policyjnym areszcie mężczyźni to mieszkańcy Kwidzyna.

Zarzut dotyczący uszkodzenia ciała, usłyszał zatrzymany 21-letni mężczyzna. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Pobicie 58-latka transmitowali w sieci. Policja zatrzymała podejrzanych

Obserwuj nas na Twitterze!

Wideo

Dodaj ogłoszenie