Po dogrywce MMTS w półfinale play-off!

Krzysztof Marianowski
60 minut nie wystarczyło, by wyłonić zwycięzcę drugiego meczu pomiędzy MMTS-em Kwidzyn i Chrobrym Głogów. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się remisem 24:24, ale w dogrywce lepsi byli kwidzynianie, którzy ostatecznie triumfowali 34:32.

Na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu MMTS przegrywał 21:24, ale potem nie stracił już gola i zdołał doprowadzić do dogrywki. Ta była szalona, bo w ciągu 10 minut oba zespoły zdobyły razem aż 18 bramek. Po 5 minutach górą był Chrobry, który wygrywał 29:28, ale potem kwidzynianie w ciągu 5 minut zdobyli aż 6 goli i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Teraz będą mieli niemal 2 tygodnie odpoczynku przed pierwszym meczem półfinału play-off. tam ich rywalem będzie Orlen Wisła Płock, która dziś ograła Azoty Puławy 30:26. Pierwsze starcie z nafciarzami zaplanowano na 29 kwietnia (piątek).

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0