Wybierz region

Wybierz miasto

  Trójmiasto: Najlepsza miejscówka w mieście!

  Głosowanie na "Najlepszą miejscówkę w mieście" zakończone!

  Teraz odwiedzimy miejsca z pierwszej trójki rankingu i zdecydujemy, która otrzyma tytuł najlepszej! Relacje z tych miejsc znajdziecie na naszej stronie internetowej!
  ***
  Gdzie najlepiej spędzacie wakacyjny czas w Gdańsku, Gdyni i Sopocie? Których klubów w Trójmieście nie można ominąć? Zgłosiliście już "miejscówki" do plebiscytu naszemiasto.pl! Szukamy miejsc z duszą, w ciekawych zakątkach Trójmiasta, pełnych ludzi i ciekawych koncertów. Duży klub z kilkoma salami i mała klubokawiarnia na tyłach kamienicy, mogą zostać "najlepszą miejscówką w mieście"!

  Głosowanie na "miejscówki"

  Głosowanie w plebiscycie ruszy 2 lipca popołudniu i potrwa do 27 lipca do południa. Codziennie będzie można oddać 5 głosów przez kliknięcie na odpowiedni przycisk oraz 1 raz za pomocą aplikacji Facebook, co jest równoznaczne z oddaniem kolejnych 5 głosów.

  Trzy lokale, które w etapie głosowania internetowego otrzymają największą liczbę głosów przejdą do finału plebiscytu. Od 30 lipca do 12 sierpnia redakcje serwisu naszemiasto.pl odwiedzą lokale wybrane do finału i ocenią je pod względem „Najlepszej miejscówki w mieście”. Każda ocena zostanie uzasadniona w materiale redakcyjnym. 13 sierpnia komisja konkursowa dokona wyboru z trzech ocenionych lokali i wskaże „Najlepszą miejscówkę w mieście!”.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kwidzyński

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat kwidzyński

  Konkurs na zdjęcia do kalendarza został zakończony.

  W tym roku o wyborze zdjęć i nagrodzonych decydowało Jury. Oto wyniki:...

  Inne plebiscyty