Nasi fryzjerzy najlepsi

Piotr Stępiński
W Paryżu w dniach 6-8 listopada 2010 odbyły się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Świata we Fryzjerstwie OMC Hairworld 2010. Polska reprezentacja składała się w większości z mieszkańców Warmii i Mazur. To pierwszy w historii Polski drużynowy puchar Mistrza Świata.

W składzie zwycięskiej drużyny znajdują się: Andrzej Matracki, Paweł Matracki, Paweł Piotrowski, Tomasz Zimny i Szymon Wilczak oraz trener Aleksander Stankiewicz.

Zawodnicy z naszego regionu zdobyli również nagrody indywidualne. Andrzej Matracki zdobył mistrzostwo świata w kategorii „fryzura kreatywna” i „fryzura klasyczna”, natomiast Paweł Matracki zdobył brązowy medal w kategorii „fryzura kreatywna”. O podium otarł się Paweł Piotrowski, który w tej samej kategorii zajął czwarte miejsce.