Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MMTS wygrał z Azotami Puławy [FOTO/FILM]

red.
Pewne zwycięstwo MMTS. Wprawdzie w ostatnich minutach rywalom udało się zniwelować połowę strat i przewaga kwidzynian stopniała z dziesięciu do pięciu goli, ale to efekt kilku kar i gry rezerwowym składem. W ostatnich 10 minutach na boisku pojawili się m.in. Łangowski, Jedowski, Pacześny i Rosiak.

W przekroju całego meczu MMTS był jednak lepszy, a Azoty bez Wyszomirskiego w bramce i Zydronia w ataku niewiele były w stanie przeciwstawić.

Najwięcej bramek dla MMTS: Michał Waszkiewicz - 6, Robert Orzechowski - 5, Michał Adamuszek, Dzmitry Marhun i Mateusz Seroka po 4.

Najwięcej bramek dla Azotów: Dmytro Zinczuk - 8, Mateusz Kus i Grzegorz Gowin po 4.

Relacja z meczu:

O godzinie 20 rozpoczął się mecz 10. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych.

W kwidzyńskiej hali przy ul. Mickiewicza spotkają się zespoły, które w ostatnich tygodniach notują bardzo dobrą passę. Zarówno MMTS Kwidzyn, jak i Azoty Puławy wygrały ostatnie trzy mecze. Dziś któraś passa zostanie przerwana.

1 min. : Rozpoczął się mecz. Początek dość nerwowy. Oba zespoły zanotowały po jednej stracie.
2 min.: Znakomita interwencja Sebastiana Suchowicza.Niestety w odpowiedzi nie trafia Michał Adamuszek.

0:1 W 3 min. wynik otwiera Grzegorz Gowin.
1:1 Wyrównuje Mateusz Seroka
1:2 Siemionow trafia między nogami Suchowicza
2:2 Z rzutu karnego gola zdobył Michał Waszkiewicz.
2:3 Zinczuk zdobywa bramkę po rykoszecie.
3:3 Michał Waszkiewicz zdobywa gola w 9 min. meczu.
3:4 Na kole kwidzynianie nie upilnowali Mateusza Kusa.
4:4 szybka odpowiedź Michała Adamuszka.
5:4 Znów Adamuszek i MMTS prowadzi po raz pierwszy w meczu.
5:5 Wyrównał Zinczuk. To jego drugi gol w meczu.
6:5 Dobrą serię kontynuuje Adamuszek. To jego trzecia bramka z rzędu.
6:6 szybka odpowiedź Mateusza Kusa.
7:6 Dobra akcja z lewego skrzydła. Do siatki trafia Patryk Rombel.

14 min. Pierwsza kara dwuminutowa dla Michała Waszkiewicza. MMTS gra w osłabieniu.

8:6 Pierwszy gol w meczu Roberta Orzechowskiego.
9:6 Michał Adamuszek trafia po raz czwarty. Gospodarze grają już w komplecie. Jest 17 min. meczu.
18 min.: Czas dla trenera Azotów.
10:6 Do bramki trafia Dima Marhun, który chwile wcześniej pojawił się na boisku.
10:7 Gol Gowina.
11:7 Szybka odpowiedź Macieja Mroczkowskiego.
11:8 Niepilnowany na kole Kus trafia do siatki.
11:9 Po raz kolejny Kus.
12:9 Indywidualna akcja Marhuna.
13:9 W 23 min. bramkę dla gospodarzy zdobywa Łukasz Cieślak.Dodatkowo kara dla Grzegorza Gowina.
13:10 Bramkę zdobywa Maciej Sieczkowski.
14:10 Szybka odpowiedź Mateusza Seroki

26 min.: Rzut karny dla Azotów. Dwie minuty kary dla Marhuna.

14:11 Z 7 metrów trafił Zinczuk

15:11 Waszkiewicz rzuca z biodra między nogami Stęczniewskiego

15:12 Z karnego znów trafia Zinczuk

16:12 Trzecia bramka Mateusza Seroki

17:12 na 30 sekund przed końcem I połowy, gola zdobywa Michał Peret.

Niemal równo z syreną końcową na ławkę kar powędrowali Mateusz Kus i Michał Waszkiewicz.

Kolejną karę dostał Grzegorz Gowin, który protestował przeciwko nieuznanej z rzutu wolnego bezpośredniego. Zawodnik Azotów nie mógł jednak rzucać, bo gdy rozbrzmiała syrena kończąca pierwszą część meczu nie było go na boisku.

Pierwsza połowa była bardzo udana dla MMTS. Kwidzynianie rozkręcali się z każdą minutą, ale na prowadzenie wyszli dopiero po kwadransie. Najskuteczniejszy w ataku był Michał Adamuszek - 4 gole. A po trzy bramki dorzucili Mateusz Seroka i Michał Waszkiewicz. Najlepszy na boisku był jednak bramkarz MMTS Sebastian Suchowicz, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami.

Rozpoczęła się druga połowa meczu. Na boisku mamy 5 kwidzynian przeciwko 4 puławianom.

17:13 Mimo podwójnego osłabienia Azotów bramkę zdobywa Tomasz Pomiankiewicz
18:13 Szybka odpowiedź Roberta Orzechowskiego

18:14 zaskakujący rzut Zinczuka
19:14 W odpowiedzi gola zdobywa Dima Marhun
19:15 Znów trafił Pomiankiewicz

34 min.: Kara dla Adamuszka

19:16 Trzeci gol w ciągu 5 min. Pomiankiewicza
20:16 indywidualna akcja Roberta Orzechowskiego
21:16 Orzech tym razem z kontry

22:16 Świetna akcja i bramka Michała Waszkiewicza

36 min.: Rzut karny dla Azotów i kara dla Patryka Rombela.
22:17 Zinczuk pokonał Miłosza Jedowskiego
39 min.: Kus brutalnie fauluje Adamuszka i wędruje na ławkę kar

24:17 Z drugiej linii Stęczniewskiego pokonał Mroczkowski
24:18 Szybka odpowiedź Sieczkowskiego

41 min.: Kara dla Pomiankiewicza za faul na Orzechowskim
25: 18 Kolejna świetna akcja Roberta Orzechowskiego

23:17 Z prawego skrzydła trafia Mateusz Seroka
26:18 Bramkę zdobył Michał Peret po znakomitym podaniu Waszkiewicza
26:19 Dla Azotów trafił Paweł Sieczka
27:19 z lewego skrzydła gola zdobył Łukasz Cieślak. Do końca meczu pozostał kwadrans
27:20 Z drugiej linii Suchowicza pokonał Siemienow
28:20 Z rzutu karnego bramkę zdobył Michał Waszkiewicz. To jego piąty gol w meczu.
29:20 Tym razem Waszkiewicz trafił z kontry

30:20 Świetna akcja Dimy Marhuna. Do końca pozostało nieco ponad 8 minut.

30:21 Do bramki MMTS trafił Artur Witkowski

30:22 Z rzutu karnego znów nie pomylił się Zinczuk

31:16 Takim wynikiem zakończył się mecz MMTS z Azotami Puławy.