MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 22:30 (12:13). Zapis relacji NA ŻYWO z hali przy Wiejskiej ZDJĘCIA

MMTS przegrywa 22:30 i za tydzień rozpocznie walkę o brąz. Wisła będzie walczyć z Vive o mistrzostwo Polski.

ZAPIS RELACJI "NA ŻYWO" Z MECZU W HALI PRZY UL. WIEJSKIEJ W KWIDZYNIE:

O godz. 20.30, w hali przy ul. Wiejskiej, MMTS rozpoczyna się trzeci półfinałowy mecz z Orlenem Wisłą Płock. Wszyscy wierzymy, że po dwóch zaciętych, ale przegranych meczach w Płocku, kwidzynianie tym razem będą górą. Jeśli wygrają, to już w niedzielę zafundują nam kolejną, jeszcze większą dawkę emocji. 15 minut do meczu, trybuny powoli się wypełniają.

godz. 20.28 Za chwile rozpocznie się prezentacja. W hali jest około 100 kibiców z Płocka

Minuta ciszy pamięci ojca Kamila Sadowskiego, który zmarł w czwartek

Zaczyna MMTS
1' Seroka broni Wichary
3' kontra Nogowskiego 1:0
3' wyrównuje Nikcević
4' Gol Mateusza Seroki
6' strata Wisły
7' Mroko zablokowany, kontra Nikcevica 2:2
8' bomba Adamuszka, 3:2
8' wyrównuje Kubisztal
10' Suchy świetnie broni rzut Toromanovica, a po chwili Kavas trafia w poprzeczkę
11' Bramka Macieja Mroczkowskiego, po chwili przechwyt i kontra MMTS, ale Orzech trafia w poprzeczkę
11' w rewanżu trafia Nikcevic, 4:4
13' gol Syprzaka, pierwsze prowadzenie Wisły
13' karny dla MMTS, DASZEK i GOOOL
14' Suchy broni rzut Kubisztal, a po chwili Adam Pacześny odzyskuje prowadzenie dla MTS
15' karny dla Wisły, Suchy broni rzut Ghionei!!!
15' znakomite wejście i gol Klingera 7:5!
16' dwie świetne interwencje Suchowicza w ciągu kilku sekund
17' Kubisztal trafia z 2 linii
17' rzut karny dla MMTS, 2 minuty kary dla Spanne. Z 7 metrów trafia DASZEK!!!
19' Nikcevic wbiegł na koło i 6 metrów pokonał Suchowicza
20' Kubisztal wyrównuje po nietypowej akcji z lewego skrzydła, na ławkę kar wędruje Pacześny
21' Suchy znowu świetnie broni rzut Toromanovica z 6 metrów!
22' Klinger trafia w Wicharego, a po chwili gola zdobywa Toramanovic. czas dla MMTS
22' Mroko z trudnej pozycji rzuca wprost w ręce Wicharego
23' kara dla Przemka Rosiaka i karny dla Wisły. Suchy tym razem przegrywa z Ghioneą - 8:10
24' trwa zła passa MMTS, gol Kubisztala
25' wreszcie trafia Orzech
25 szybka odpowiedz Toromanovica
25' zmiany w MMTS, na lewym skrzydle pojawia się Rombel, a na kole...Peret
26' z 6 metrów do bramki trafia Peret
27' znów świetna akcja Michała, rzut karny. Z 7 metrów trafia Daszek! 11:12
28' 2 minuty dla Kubisztala za dyskusję z sędzią. Czas dla Wisły
28' Kavas nie trafił w bramkę, ale Suchy źle wznowił akcję i gola zdobył Eklemovic
29' szybka odpowiedź Adamuszka
30' Daszek rzuca ze skrzydła, ale niecelnie
30' faulowany Toromanovic, karny dla Wisły, Suchy po raz drugi broni rzut Ghionei

Koniec pierwszej połowy 12:13
W MMTS na razie najskuteczniejszy Daszek - 3 gole, poza tym 2 gole Michała Adamuszka i 7 zawodników z jednym golem. Dla Wisły po 4 gole zdobyli Michał Kubisztal i Ivan Nikcević

Zaczyna się 2. połowa. Pierwsi atakują płocczanie
31' Suchy broni rzut Kubisztala
32' ze skrzydła trafia Daszek, remis!!
33' odpowiedz Wiśniewskiego
34' znów Daszek!
34 i znów Wiśniewski
35' Toromanovic i 14:16
35' strata MMTS i gol Ghionei
36' wreszcie gol dla MMTs, trafia Mroko
38' Toromanovic lobuje Suchowicza - 15:18
39' gol Adamuszka, ale szybko odpowiada Bostjan Kavas
39' obustronne wykluczenie - Kubisztal i Peret
40' znów trafia Adamuszek
41' gol Patryka Rombla 18:19
41' odpowiedź Toramanovica
42' dwie kary w odstępie kilku sekund, z boiska schodzą Eklemovic i Kavas, z karnego myli się niestety Daszek
43' gol Orzecha, 19:20!
44' na ławkę kar wędruje Michał Adamuszek
44' z karnego trafia Syprzak
44' błąd MMTS, ale zaraz potem przechwyt Klingera
45' znowu strata kwidzynian, z karnego trafia Syprzak
47' kontra Wisły, po golu Christiana Spanne jest już 19:23
Czas dla MMTS
48' Nogowski po kontrze trafia w poprzeczkę
49' strata Wisły
50' kontra MMTS, gola Adamuszka 20:23
50 ' szybka odpowiedź Kubisztala
51' najpierw trafia Kubisztal, a po chwili Spanne - 20:26 i zwycięstwo znacznie się oddala od MMTS
53' Wisła nie spieszy się, ale znów trafia Kubisztal
54' MMTS w ataku bije głową w mur i znów traci piłkę, po chwili gola dla Wisły zdobywa Wiśniewski
55' kolejny gola dla gości, tym razem Szczecine pokonuje Kavaś
56' po długiej przerwie mamy gola dla MMTS, w protokole zapisuje się Łangowski
57' bramka Chrapkowskiego - 21:30
58' po kontrze trafia Adrian Nogowski
59' kara dla Nogowskiego, MMTS do końca meczu gra w osłabieniu
60' Koniec meczu - MMTS przegrywa 22:30 i za tydzień rozpocznie walkę o brąz.
Wisła będzie walczyć z Vive o mistrzostwo Polski.