Mistrzowie Urody 2015. Poznajcie zwycięzców plebiscytu! [WYNIKI]

Końca dobiegło głosowanie w naszym plebiscycie Mistrzowie Urody! Poznajcie laureatów.

W pierwszej kategorii, czyli w tej, w której rywalizowali fryzjerki i fryzjerzy, najlepszy okazał się Piotr Karczewski z salonu Karczewski Professional z Prabut (391 głosów), druga była Katarzyna Jurkiewicz (101 głosów), a trzecia Anna Dzikowska z Metamorfozy (93 głosy).

Głosami naszych Czytelników Kosmetyczką Roku została Angelika Kamińska z Akademii Urody Angel w Prabutach (310 głosów), drugie miejsce w tej kategorii zajęła Aleksandra Jurczak ze Studia Beauty (265 głosów), a trzecia była Klaudia Czarnecka (104 głosy).

Gorąca rywalizacja wywiązała się w trzeciej plebiscytowej kategorii, w której o miano najlepszego walczyły salony fryzjerskie. Po zaciętej walce wygrało kwidzyńskie Studio Beauty (296 głosów), na drugim miejscu zabawę zakończył zakład fryzjerski Katarzyny Dmitrzak (236 głosów), a na trzecim Karczewski Professional (222 głosy).

W ostatniej kategorii triumfowała Akademia Urody Angel z Prabut (150 głosów). Srebrny medal przypadł w udziale studiu kosmetycznemu Klaudii Czarneckiej, a brązowy Instytutowi Zdrowia i Urody Mateusza Majkuta i Moniki Kowalik (60 głosów).