Mecz Polska - Belgia zakończony zwycięstwem biało-czerwonych. Kwidzyńska hala widowiskowa wypełniona po brzegi! [ZDJĘCIA]

Udostępnij:
Wynikiem 2:1 zakończyło się poniedziałkowy mecz reprezentacji Polski w futsalu z Belgią. Bramki dla Polaków strzelali kapitan Marcin Mikołajewicz, który belgijskiego bramkarza pokonał już w pierwszej minucie spotkania, oraz Michał Marek. Frekwencja dopisała, bo hala przy ul. Wiejskiej była wypełniona po brzegi! Poniżej znajdziecie zapis wideo z meczu.

Podopieczni trenera Błażeja Korczyńskiego od 30 listopada do 6 grudnia przebywają na zgrupowaniu w Tczewie. Dwumecz z Belgią (drugie spotkanie rozegrane zostanie 5 grudnia w Starogardzie Gdańskim), to część przygotowań do przyszłorocznych eliminacji do Mistrzostw Świata. Turniej finałowy rozegrany będzie w Litwie w 2020 roku. Losowanie rundy wstępnej eliminacji zaplanowano na 12 grudnia 2018 roku. Mecze kwalifikacyjne rozpoczną się 29 stycznia przyszłego roku.

Piłkarska reprezentacja Polski poznała rywali w eliminacjach mistrzostw Europy 2020. Biało-czerwoni zmierzą się w grupie G z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą