Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Makrama na halloween. Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty wyplatania makramy. Tym razem motywem przewodnim będzie halloween

OPRAC.:
Karolina Staniszewska
Karolina Staniszewska
Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty wyplatania makramy. Tym razem motywem przewodnim będzie halloween.
Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty wyplatania makramy. Tym razem motywem przewodnim będzie halloween. materiał prasowy
Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na wyplatanie makramy. Tym razem motywem przewodnim będzie halloween. Warsztaty odbędą się w piątek, 14 października, a poprowadzi je ZaamotanaZofja. Dodajmy, że liczba uczestników zajęć jest ograniczona i obowiązują telefoniczne zapisy. Koszt udziału w warsztatach wynosi 50 złotych.

Devil or angel - makrama na halloween

W piątek, 14 października o godz. 17 na Kreatywnym Stryszku odbędą się warsztaty wyplatania makramy. Zajęcia poprowadzi ZaamotanaZofja, a motywem przewodnim będzie halloween.

- Zapraszamy na kolejne warsztaty wyplatania makramy. Tym razem będzie bardzo halloweenowo. Nietoperze, dynie, skrzydła - cóż jeszcze kreatywnego można wymyślić ze zwykłego splotu płaskiego? Czas, który z nami spędzacie to nie tylko czas inspiracji i kreatywnego tworzenia, ale także ciężkiej pracy - czytamy w komunikacie Kwidzyńskiego Centrum Kultury.

Jak dodają organizatorzy, podczas dwugodzinnych warsztatów za pomocą prostych węzłów i różnego rodzaju sznurków można stworzyć niepowtarzalne ozdoby, które nie tylko udekorują dom, ale również świetnie sprawdzą się jako upominek.

- Pamiętajcie! Makrama jest dla każdego! Czy jesteś zaawansowany, czy wręcz przeciwnie, stawiasz swoje pierwsze nieśmiałe, makramowe kroki - u nas wszyscy znajdą swoje miejsce - dodaje KCK.

Przypomnijmy, że liczba uczestników jest ograniczona, a na warsztaty można zapisać się pod numerem telefonu 55 279 35 28. Koszt udziału w zajęciach wynosi 50 złotych.

Czym jest makrama?

Makrama – znana od starożytności sztuka wiązania sznurków, bez użycia igieł, drutów lub szydełka. Technika wiązania przedostała się do Europy ze starożytnej Asyrii i Babilonii. W średniowieczu stosowano ją głównie do ozdoby królewskich szat, w późniejszych wiekach wykonywano również pokrycia na łoża, sofy, fotele.

od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kwidzyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto