Kwidzyński Bieg Papiernika 2022. Finisz zawodów odbywał się na stadionie. Zobaczcie drugą porcję zdjęć z mety

W tegorocznym Kwidzyńskim Biegu Papiernika wystartowało 1767 osób
W tegorocznym Kwidzyńskim Biegu Papiernika wystartowało 1767 osób Fot. Mirosław Wiśniewski
Prezentujemy drugą z planowanych trzech galerii zdjęć z mety XII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Sprawdźcie czy odnajdziecie się na fotografiach! Dodajmy, że rywalizację pań w kwidzyńskim biegu wygrała 32-letnia Valentyna Veretska z Ukrainy. Dystans 10 km pokonała w 34 minuty i 47 sekund. Kolejne miejsca w klasyfikacji pań zajęły: Svietlana Sanko oraz Monika Kaczmarek. Zapraszamy do galerii zdjęć.