Kwidzyn. Wyjazdowy mecz MMTS w Płocku został przełożony na inny termin. Powodem koronawiurs

Po porażce w Szczecinie szczypiornistów MMTS Kwidzyn czeka nieplanowana przerwa w rozgrywkach Fot. materiały prasowe Pogoni Szczecin
Nie dojdzie do planowanego na sobotę, 24 października 2020 r., wyjazdowego starcia MMTS Kwidzyn w Płocku. Jeden z zawodników Nafciarzy uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19, w efekcie mecz został przełożony na inny termin.

Superliga Sp. z o.o. poinformowała, że klub pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratów Sanitarnych oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa.

Gracze Sandry SPA Pogoni Szczecin w tym sezonie pozostają niepokonani na własnym terenie. MMTS przegrał w Szczecinie 31:25

MMTS Kwidzyn przegrywa w Szczecinie. Po kwarantannie gracze ...

Przypomnijmy, że starcie Orlen Wisły Płock z MMTS Kwidzyn przekładane jest już po raz kolejny. Zgodnie z terminarzem miał odbyć się na początku października, jednak wówczas obecność wirusa SARS-CoV-2 potwierdzono u trzech zawodników kwidzyńskiej drużyny. Przełożone spotkanie miało zostać rozegrane 30 października 2020 r., jednak gdy z uwagi na koronawirusa przełożono planowany na 25 października 2020 r. mecz z NMC Górnikiem Zabrze (zachorowało 17 osób), zdecydowano o rozegraniu starcia z Nafciarzami tydzień wcześniej. Niestety także i tym razem stało się to niemożliwe.