Kwidzyn/Dart. Bartłomiej Mularczyk najlepszy w III turnieju Grand Prix

Pierwsza trójka trzeciego turnieju i klasyfikacji całego cyklu. Od lewej: Bartłomiej Mularczyk, Radosław Warmiński i Roman Ochmiński. archiwum KCSiR
Bartłomiej Mularczyk wygrał trzeci turniej Grand Prix Kwidzyna w darta. W zawodach zorganizowanych w kwidzyńskim barze Lotos wystartowało 16 zawodników. Turniej rozegrany został systemem do dwóch przegranych meczy. Każdy mecz do dwóch wygranych legów (501 double out).

Kwidzyn/Dart. Dla Bartłomieja Mularczyka to drugi triumf w tym sezonie. W finale pokonał Radosława War-mińskiego, a trzecie miejsce zajął Roman Ochmiński. Identyczna kolejność jest w klasyfikacji łącznej cyklu po III turniejach. Czwarty turniej Grand Prix rozegrany zostanie 17 stycznia 2014 roku.