Koronawirus - Kwidzyn: Raport z powiatu kwidzyńskiego. Śledź na bieżąco najważniejsze informacje!

RED.

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Raport epidemiologiczny z powiatu kwidzyńskiego. Ile osób jest objętych kwarantanną z powiatu kwidzyńskiego z powodu zagrożenia koronawirusem? Czy potwierdzono jakieś przypadki zakażenia? Śledź na bieżaco najważniejsze informacje.

Najnowsze informacje z regionu o zagrożeniu koronawirusem!

Raport z powiatu kwidzyńskiego [30.03.2020]

13:00

Obrady sesji Rady Miejskiej w Kwidzynie, które miały odbyć się w poniedziałek, 30 marca 2020 roku, zostały odwołane. - Zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich jest ważniejsze niż konieczność zwoływania sesji - poinformował przewodniczący Rady Miejskiej, Mariusz Wesołowski.

Czytaj także

12:00

Miasto wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W autobusach może być zajęta tylko połowa miejsc siedzących. Co jeszcze się zmieniło?

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [25.03.2020]

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kwidzynie podała aktualne dane dotyczące liczby osób przebywających w kwarantannie i pozostających pod nazdorem epidemiologicznym. Jak na razie, nie przybyło nowych przypadków zakażeń.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [24.03.2020]

13:30

Powiatowa Statcja Sanitarno - Epidemiologiczna w Kwidzynie informuje o stanie zagrożenia epidemicznego w powiecie kwidzyńskim. Raport dotyczy danych z wtorku, 24 marca 2020 roku, godz. 13.30.

Czytaj także

11:00

Osoba zakażona w powiecie kwidzyńskim, to młody mężczyzna. Jak podaje Jolanta Mielniczak-Biesiekierska Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kwidzynie, wrócił on z Europy Zachodniej i przebywał na kwarantannie domowej. - Po potwierdzeniu zakażenia i po odbytej konsultacji w szpitalu zakaźnym jest poddany leczeniu w warunkach izolacji domowej - wyjaśnia.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [23.03.2020]

20:30

Koronawirus rozprzestrzenia się w drastycznym tempie. Do tej pory na Pomorzu zakażonych jest 21 osób. Jak wynika z najnowszych danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gdańsku, w powiecie kwidzyńskim potwierdzono jeden przypadek zakażenia.

Czytaj także

14:00

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Kwidzynie o stanie zagrożenia epidemicznego na terenie naszego powiatu. Raport dotyczy danych z poniedziałku, 23 marca 2020 roku, godz. 13.30.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [22.03.2020]

W niedzielę trwała akcja przewożenia pacjentów chorych na gruźlicę z gdańskiego szpitala zakaźnego. Trafią oni na nowo otwarty oddział Chorób Płuc i Gruźlicy w Szpitalu Specjalistycznym w Prabutach. Natomiast gdański szpital ma wesprzeć leczenie chorych na koronawirusa.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [21.03.2020]

19:00

Ponad 30 karetek przejedzie w niedzielę rano przez Prabuty. Do miejscowego szpitala zostaną przewiezieni pacjenci chorzy na gruźlicę z gdańskiego szpitala zakaźnego. Burmistrz Marek Szulc apeluje, by zachować spokój i przypomna o obowiązującej kwarantannie.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [19.03.2020]

15:00

Kwidzyńscy mundurowi codziennie wyruszają na kontrolę do osób objętych kwarantanną. Sprawdzają czy przebywają one w wyznaczonych miejscach. Działania te mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19.

Czytaj także

11:00

Respiratory są niezwykle ważne w leczeniu zakażonych koronawirusem, zwłaszcza tych w stanie ciężkim. Dlatego włodarze Miasta i Gminy Prabuty postanowili nie czekać na uzupełnienia z tzw.ministerialnych zapasów materiałowych i zakupić respirator, który zostanie przekazany prabuckiej jednostce ratownictwa medycznego. - To bardzo ważne i nie powinniśmy dłużej czekać - mówi burmistrz Marek Szulc.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [18.03.2020]

12:00

W dobie epidemii koronawirusa zaczyna brakować najpotrzebniejszych środków ochronnych przede wszystkim dla pracowników służby zdrowia. Prabuty nie są odosobnione w tej sytuacji, dlatego z pomocą przychodzi lokalna firma WH Technologies, która w ciągu najbliższych dni ruszy z produkcją maseczek ochronnych. Mają one trafić do lokalnej przychodni, szpitala, ale też do policji i straży pożarnej.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [17.03.2020]

11:00

Po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, ulice wielu polskich miast świecą pustkami. Zamknięty szkoły, przedszkola, restauracje, w ograniczonym zakresie działają centra handlowe, zamknięto również targowisko miejsce, a rozmaite firmy wprowadziły systemy pracy zdalnej. Jak sytuacja wygląda na ulicach Kwidzyna? Trudno ukryć, że miasto nieco opustoszało...

Czytaj także

10:00

Kwidzyńskie przychodnie i gabinety lekarskie, w związku z epidemią koronawirusa, wprowadzają ograniczenia w sposobach przyjęć i rejestracji pacjentów. To efekt zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, jakie dostały placówki działające w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Dotyczą one m.in. proponowania pacjentom tzw. teleporad, czyli konsultacji przez telefon.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [16.03.2020]

11:00

Koronawirus to dla wielu zagrożenie zdrowia i życia, a dla firm - widmo bankructwa. Właśnie dlatego z pomocą przychodzi kwidzyńska firma Ameti Technology, która postanowiła oferować darmowe wsparcie dla przedsiębiorców. Właściciele firmy przekonują, że gra jest warta świeczki, nawet jeśli uratują tylko jeden biznes.

Czytaj także

10:00

Kwidzyńskie urzędy czasowo ograniczają dostępność petentów. Urzędnicy apelują, by pozostać w domach i jeśli to możliwe, wszelkie sprawy załatwiać przez internet.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [14.03.2020]

10:00

Na Pomorzu potwierdzono dwa pierwsze przypadki koronawirusa. To dwie kobiety z powiatu gdańskiego.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [13.03.2020]

12:15

Z uwagi na wzrastające ryzyko zarażenia koronawirusem, od 13 marca, PEWiK wprowadza zakaz wstępu do budynku przy ul. Kwidzyńskiej 15 w Prabutach oraz wszystkich innych obiektów firmy.

Czytaj także

12:00

Jacek Jezierski – biskup elbląski, zwrócił się do wiernych w związku z profilaktyką epidemiczną. Wierni uzyskali dyspensę od niedzielnej mszy, w kościołach kropielnice powinny być zabezpieczone folią, podobnie jak kratki w konfesjonałach. - Zachęcam do wytrwałej modlitwy o przezwyciężenie epidemii m.in. poprzez śpiew Święty Boże, Święty mocny (czyli tzw. suplikacji) - podkreśla biskup elbląski.

Czytaj także

11:00

Sąd Rejonowy w Kwidzynie, w związku z wszystkich rozprzestrzenianiem się koronawirusa, wprowadza ogranicznia w funkcjonowaniu, m.in. odwołano wszystkie rozprawy.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [12.03.2020]

16:00

W czwartek, 12 marca, w Urzędzie Miejskim w Kwidzynie odbyła się konferencja prasowa z udziałem burmistrza Andrzeja Krzysztofiaka, zastępcy burmistrza Piotra Widza, państwowego powiatowego inspektora sanitarnego w Kwidzynie Jolanty Mielniczak-Biesiekierska oraz Karoliny Jedliny, zastępcy dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kwidzynie. W jej trakcie omówiono działania samorządu oraz innych instytucji podejmowane w obliczu epidemii koronawirusa.

Czytaj także

14:00

Kwidzyński Bieg Papiernika 2020 i Dzień IP, zostały odwołane! O swojej decyzji, organizatorzy, czyli International Paper Kwidzyn, poinformowali na Facebooku. Impreza miała się odbyć 23 maja.

Czytaj także

12.30

Od czwartku, 12 marca, we wszystkich aresztach śledczych i zakładach karnych, dokonywany będzie profilaktyczny pomiar temperatury ciała wszystkim osobom wchodzącym na ich teren, w tym odwiedzającym osadzonych. W przypadku stwierdzenia temperatury ciała przekraczającej 38 stopni Celsjusza, osoby te nie zostaną wpuszczone na teren jednostki.

Czytaj także

12:00

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusem, Urząd Miejski w Kwidzynie zaapelował do mieszkańców o ograniczenie wizyt w budynku.

Czytaj także

8.45

O godz.10, w sali obrad Urzędu Miejskiego w Kwidzynie, odbędzie się specjalna konferencja prasowa poświęcona działaniom samorządu związanym z koronawirusem. W spotkaniu udział wezmą burmistrz Andrzej Krzysztofiak oraz dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Kwidzynie, Jolanta Mielniczak- Biesiekierska.

Raport z powiatu kwidzyńskiego [11.03.2020]

16.30

Urząd Miejski w Kwidzynie przypomina, że koronawirus jest groźny przede wszystkim dla seniorów. - Jak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowia koronawirus stanowi zagrożenie dla osób powyżej 60 roku życia - informują urzędnicy.

Jak dotąd najskuteczniejszą ochroną przed zarażeniem się wirusem jest codzienna profilaktyka, a w przypadku seniorów konsekwentne ograniczanie do niezbędnego minimum swojej codziennej aktywności.

Czytaj także

14:00

Rada Ministrów, z uwagi na niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się koronowirusa, podjęła decyzję o zawieszeniu od czwartku, 12 marca do środy, 25 marca działań dydaktyczno-wychowawczych w placówkach na terenie całej Polski. W czwartek i piątek, żłobki, przedszkola i szkoły na terenie Kwidzyna będą prowadzić swoją działalność w systemie opiekuńczym.

Czytaj także

12:00

W związku ze zwiększającą się liczbą chorych na koronawirusa, marszałek województwa pomorskiego, Mieczysław Struk, zapowiedział, że w Szpitalu Specjalistycznym w Prabutach zostanie utworzony oddział dla osób zakażonych.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [10.03.2020]

17:00

Dyrektor szpitala w Kwidzynie zdementował coraz częściej powtarzaną plotkę mówiącą o młodej osobie zarażonej koronawirusem.

- W szpitalu w Kwidzynie, na chwilę obecną, nie zarejestrowano przypadku zachorowania na koronawirusa – wyjaśnia Arkadiusz Michalak, dyrektor szpitala w Kwidzynie.

Czytaj także

16:00

Mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego, który został objęty dwutygodniową kwarantanną z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa, czuje się dobrze i nie wykazuje objawów chorobowych. Aktualnie, nadzorem epidemiologicznym, objętych jest 17 osób.

Czytaj także

13:00

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w Kwidzynie odwołano wydarzenia publiczne, które miały odbyć się w marcu, a których organizatorem jest miasto. Odwołano m.in. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, a sobotni mecz MMTS rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

Czytaj także

12:00

LABEl
Targi Edukacyjne i Targi Pracy, co roku organizowane przez Starostwo Powiatowe w Kwidzynie, odbywały się w Zespole Szkół nr 2 w Kwidzynie. W tym roku miało być podobnie, jednak ze względu na rozprzestrzenającą się epidemię koronawirusa, decyzją starosty, targi zostały odwołane.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskiego [5.03.2020]

10:00

Jedna osoba zamieszkująca powiat kwidzyński została poddana kwarantannie domowej oraz pozostaje pod nadzorem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kwidzynie. Jak się okazuje podróżowała autokarem, którym jechał również pierwszy w Polsce pacjent zarażony koronawirusem.

Czytaj także

Raport z powiatu kwidzyńskieg [27.02.2020]

12:00

Sześć osób, które przebywały w ciągu ostatnich 14 dni w Chinach, jest objęta kontrolą kwidzyńskiego Sanepidu. To efekt zagrożenia rozprzestrzeniającym się koronawirusem, którego ogniska odkryto ostatnio także w Europie.

- Nasze działania polegają na tym, że kontaktujemy się z nimi codziennie, pytając o stan zdrowia – wyjaśnia Jolanta Mielniczak-Biesiekierska, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kwidzynie.

Czytaj także

Komentarze 182

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
25 marca, 17:26, Lewy pas:

Jeden mòwił " macie lądować" teraz drugi mòwi " macie iść na wybory"

To ten sam.

o
obserwator

To będzie posiedzenie Rady Miejskiej i Powiatowej czy nie ?

W sejmie mają gogle i maseczki. Naszym radnym można jeszcze dokupić kaski. teraz burmistrz żyje i oddycha pełną piersią bez opozycji na grzbiecie. podobno rozważa się taki stan rzeczy na najbliższe trzy miesiące. Dobrze rozegrane. Ale ubaw.

L
Lewy pas

Jeden mòwił " macie lądować" teraz drugi mòwi " macie iść na wybory"

p
pracownik
19 marca, 15:50, co z fabrykami i COVID19?:

Czy ktoś wie co postanowiły fabryki w Kwidzynie ws.koronawirusa? Beda zamknięte na miesiac lub ograniczą produkcje? Przecież te fabryki narażają Kwidzyn na niekończącom sie epidemie.

Tam pracuje kilka tysiecy pracowników którzy mają kilka osób w rodzinie.

Czy Rada Miasta razem z Burmistrzem podjeli jakieś działania w tej sprawie?

19 marca, 18:19, HEAD:

FABRYKI KONTROLUJA TEMPERATURE,ABY ODSORTOWAC LUDZI Z GORACZKA POW 37,2C , NIE WOBRAZAJ SOBIE ZE BEDA ZAMKNIETE , CO ZA PAJAC, WLASNIE ZE NIE NARAZAJA KWIDZYNA

Rządzący "Wielkimi Firmam" w Kwidzynie ludzi maja gdzieś, liczy się tylko kasa dla zachodu. Popatrzcie na zarobki i porównajcie je chociazby z tymi w MONDI w Świeciu, totalna porażka. Człowiek w Kwidzynie to tania siła robocza, a jego zdrowie i bezpieczeństwo w ogóle się nie liczą, więc nie liczmy na nic.

l
lokatorka
21 marca, 21:32, TEMIDA:

Snieg z RENAWY ma miesiecznie 30 tys. zlotych - BIDULEK (dostepna informacja z oswiadczenia majatkowego tego pana). To jest zycie - nie. Teraz zrobil podwyzke - jeszcze mu malo. Wszystkich wali po rogach. Wstydzil by sie TYP. Ale juz niedlugo - bedzie to odkrecal. Ciekawe kiedy sie nim zajma odpowiednie sluzby.

Podwyżka jest przerażająca, bardzo duża... szok...

Z
Zniesmaczona
21 marca, 21:32, TEMIDA:

Snieg z RENAWY ma miesiecznie 30 tys. zlotych - BIDULEK (dostepna informacja z oswiadczenia majatkowego tego pana). To jest zycie - nie. Teraz zrobil podwyzke - jeszcze mu malo. Wszystkich wali po rogach. Wstydzil by sie TYP. Ale juz niedlugo - bedzie to odkrecal. Ciekawe kiedy sie nim zajma odpowiednie sluzby.

21 marca, 21:35, Gość:

Nie tylko nim, bo więcej jest takich którymi powinny się służby zająć

21 marca, 21:51, Gość:

Więc załóż taką spółdzielnię i zgarniaj kasę. O co chodzi? Pan Śnieg buduje mieszkania na najbardziej dogodnych warunkach.Jak nie podoba się to są na sprzedaż nowe mieszkania TBS przy katedrze.I do kościółka blisko. Podwyżka? Tak czynsz wzrósł w wyniku uchwał RM o śmieciach o 7 zł/osobę.Miał wylożyć z wlasnej kieszeni? Wszystko chcielibyście zagarnąć i zepsuć.Owsiak się nie podoba, Ś nieg się nie podoba. Pomiętasz Sadurską z Kancelarii Dudy?Poszła do zarządu PZU,bez żadnego doświadczenia. Zarabia 100tysięcy na miesiąc. Jej się czep!

23 marca, 14:40, TYP:

Pan Snieg w niejasnych okolicznościach przejal spoldzielnie po Panu Pukarowskim wiec nie zalozyl jej i nie był jej tworca. Buduje bo ma uklad z miastem – z kolegami z PO i SLD ktorzy za bezcen udostepniaja mu lukratywne działki pod budowę – taki deal – wiec buduje. Dlaczego POMEZANIA nie buduje…….. On ma budowac mieszkania – na to ma udzielony kredyt z PBS – a buduje np. zamiast mieszkan przychodnie – osiedle Kopernika. I jak myslicie na kogo sa te lokale ……… Sobie, swojej rodzinie i kolegom sprzedaje po kilka, kilkanaście mieszkan. Na miescie mowia ze jego syn bierze w PSM RENAWA za wpisowe na liste oczekujących po 5000 pln – pod stolem (na podstawie wpisu z tego portalu). Jak tu ktoś napisał ze ma miesięcznie 30 tys. złotych a drugie tyle pobiera pod stolem. Ot i to taki jest biznesmen – spoldzielca (ZAWSZE Z LUDZMI). To tak w kwestii sprostowania.

23 marca, 17:54, Gość:

Ależ bełkot! Konia z rzędem temu kto zrozumie, a zwłaszcza od "On ma budować mieszkania" do końca..Jego syn bierze w PSM RENAWA za wpisowe....", Kogo syn? Dlaczego ten syn coś bierze w RENAWIE? Jakieś listy jak w latach osiemdziesiątych? I Czegoś ty się chłopie nażarł?

Kolesiostwo i tyle! Czekałam na mieszkanie, zresztą obiecane i ... BUM! Dostał je "ktoś z kogo może być korzyść"... zrezygnowałam z mieszkania u Pana Śniega...

m
mieszkaniec kwidzyna

Szanowny SAMORZĄDZIE MIASTA KWIDZYNA czekam na plan pomocy dla mieszkańców, firm i seniorów. CZEKAM!

G
Gość
23 marca, 20:57, Gość:

http://www.wsse.gda.pl/aktualnosci-i-komunikaty/aktualnosci/1093-raport-z-dnia-23-marca-2020-roku-potwierdzone-przypadki-sars-cov-2-w-wojewodztwie-pomorskim

23 marca, 21:29, Gość:

A Kwidzyński sanepid milczy na ten temat

HURRA! JEST PIERWSZY CHORY! BRAWO!! OKLASKI! DŁUGOTRWAŁE OKLASKI!!! BRAWO!!! NIECH ŻYJE!!!

G
Gość
23 marca, 20:57, Gość:

http://www.wsse.gda.pl/aktualnosci-i-komunikaty/aktualnosci/1093-raport-z-dnia-23-marca-2020-roku-potwierdzone-przypadki-sars-cov-2-w-wojewodztwie-pomorskim

A Kwidzyński sanepid milczy na ten temat

G
Gość

http://www.wsse.gda.pl/aktualnosci-i-komunikaty/aktualnosci/1093-raport-z-dnia-23-marca-2020-roku-potwierdzone-przypadki-sars-cov-2-w-wojewodztwie-pomorskim

G
Gość

Kwarantanna kwarantanna a sanepid gdański podał właśnie 1 osoba z powiatu kwidzynskiego

G
Gość

Przykład kwarantanny z Polski. Ojciec na kwarantannie domowej. W domu żoną i dwoje dzieci. Żona chodzi do pracy a dzieci na zewnątrz. I jak ma się to nie rozprzestrzenić ?? Jak kwarantanna to całe rodziny patałachy z rządu. A nie on w domu a reszta rodzinki lata i zaraza. Paranoja

G
Gość
21 marca, 12:14, Z:

Znowu przyśnił mi się koszmar. Trwa epidemia koronowirusa, a my przenieśliśmy się w czasy rządów PO. Kryzys się pogłębia. Przedsiębiorcy pytają Tuska "Jak żyć Panie Premierza?" A tu wychodzi prezydent Komorowski i powiada "Trzeba zmienić pracę i zaciągnąć kredyt".

21 marca, 14:57, Gość:

Jeszcze niedługo zatęsknisz za Tuskiem.A co u tego rolnika? 1,5 roku temu SE pisał: "Co się dziś z nim dzieje? Dalej zajmuje się papryką i w rozmowie z „Super Expressem” zapowiada budowę ugrupowania, bo jak przyznaje, rozczarował się PiS-em. - Nie popieram już żadnej partii, wszyscy mnie zawiedli, dlatego trzeba zakładać swoje ugrupowanie, zbierać ludzi. I to mam zamiar zrobić! - mówił nam Kowalczyk. I krytykuje PiS- Nie kupią mnie za 500 plus i za obniżenie wieku emerytalnego! Kto za to wszystko płaci?! Podatnicy! To wszystko jest propaganda! " Nie nadali tego w TVP Info ani w Wiadomościach? Jak szkoda! I wypowiedzi minister Emilewicz też chyba nie nadali "Mam nadzieję, że ta sytuacja nauczy nas, że należy się ubezpieczać”.Biedaku!

23 marca, 15:36, Gość:

Aleś sobie gościu pobredził, a już tęsknota za Tuskiem to hit dowcipów.

Powtarzam się, ale tak zawsze jest na tych forach, że jak spisiały nie ma żadnych argumentow to pisze coś w rodzaju "Aleś sobie gościu pobredził", bez żadnego uzasadnienia. Co ten PiS porobił z ludźmi... Ich jedna cecha jest współna nie potrafią z innymi rozmawiać.

G
Gość
21 marca, 21:32, TEMIDA:

Snieg z RENAWY ma miesiecznie 30 tys. zlotych - BIDULEK (dostepna informacja z oswiadczenia majatkowego tego pana). To jest zycie - nie. Teraz zrobil podwyzke - jeszcze mu malo. Wszystkich wali po rogach. Wstydzil by sie TYP. Ale juz niedlugo - bedzie to odkrecal. Ciekawe kiedy sie nim zajma odpowiednie sluzby.

21 marca, 21:35, Gość:

Nie tylko nim, bo więcej jest takich którymi powinny się służby zająć

21 marca, 21:51, Gość:

Więc załóż taką spółdzielnię i zgarniaj kasę. O co chodzi? Pan Śnieg buduje mieszkania na najbardziej dogodnych warunkach.Jak nie podoba się to są na sprzedaż nowe mieszkania TBS przy katedrze.I do kościółka blisko. Podwyżka? Tak czynsz wzrósł w wyniku uchwał RM o śmieciach o 7 zł/osobę.Miał wylożyć z wlasnej kieszeni? Wszystko chcielibyście zagarnąć i zepsuć.Owsiak się nie podoba, Ś nieg się nie podoba. Pomiętasz Sadurską z Kancelarii Dudy?Poszła do zarządu PZU,bez żadnego doświadczenia. Zarabia 100tysięcy na miesiąc. Jej się czep!

23 marca, 14:40, TYP:

Pan Snieg w niejasnych okolicznościach przejal spoldzielnie po Panu Pukarowskim wiec nie zalozyl jej i nie był jej tworca. Buduje bo ma uklad z miastem – z kolegami z PO i SLD ktorzy za bezcen udostepniaja mu lukratywne działki pod budowę – taki deal – wiec buduje. Dlaczego POMEZANIA nie buduje…….. On ma budowac mieszkania – na to ma udzielony kredyt z PBS – a buduje np. zamiast mieszkan przychodnie – osiedle Kopernika. I jak myslicie na kogo sa te lokale ……… Sobie, swojej rodzinie i kolegom sprzedaje po kilka, kilkanaście mieszkan. Na miescie mowia ze jego syn bierze w PSM RENAWA za wpisowe na liste oczekujących po 5000 pln – pod stolem (na podstawie wpisu z tego portalu). Jak tu ktoś napisał ze ma miesięcznie 30 tys. złotych a drugie tyle pobiera pod stolem. Ot i to taki jest biznesmen – spoldzielca (ZAWSZE Z LUDZMI). To tak w kwestii sprostowania.

Ależ bełkot! Konia z rzędem temu kto zrozumie, a zwłaszcza od "On ma budować mieszkania" do końca..Jego syn bierze w PSM RENAWA za wpisowe....", Kogo syn? Dlaczego ten syn coś bierze w RENAWIE? Jakieś listy jak w latach osiemdziesiątych? I Czegoś ty się chłopie nażarł?

G
Gość
21 marca, 12:14, Z:

Znowu przyśnił mi się koszmar. Trwa epidemia koronowirusa, a my przenieśliśmy się w czasy rządów PO. Kryzys się pogłębia. Przedsiębiorcy pytają Tuska "Jak żyć Panie Premierza?" A tu wychodzi prezydent Komorowski i powiada "Trzeba zmienić pracę i zaciągnąć kredyt".

21 marca, 14:57, Gość:

Jeszcze niedługo zatęsknisz za Tuskiem.A co u tego rolnika? 1,5 roku temu SE pisał: "Co się dziś z nim dzieje? Dalej zajmuje się papryką i w rozmowie z „Super Expressem” zapowiada budowę ugrupowania, bo jak przyznaje, rozczarował się PiS-em. - Nie popieram już żadnej partii, wszyscy mnie zawiedli, dlatego trzeba zakładać swoje ugrupowanie, zbierać ludzi. I to mam zamiar zrobić! - mówił nam Kowalczyk. I krytykuje PiS- Nie kupią mnie za 500 plus i za obniżenie wieku emerytalnego! Kto za to wszystko płaci?! Podatnicy! To wszystko jest propaganda! " Nie nadali tego w TVP Info ani w Wiadomościach? Jak szkoda! I wypowiedzi minister Emilewicz też chyba nie nadali "Mam nadzieję, że ta sytuacja nauczy nas, że należy się ubezpieczać”.Biedaku!

Aleś sobie gościu pobredził, a już tęsknota za Tuskiem to hit dowcipów.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3