IX Kwidzyński Bieg Papiernika. Jeszcze raz meta i wyniki klasyfikacji drużynowej [ZDJĘCIA, CZ.7]

Jeszcze raz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z mety IX Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Tym razem można zobaczyć w akcji zawodników, którzy zajęli nieco odleglejsze lokaty, ale wielu z nich z osiągnięcia celu cieszyło się bardziej, niż zwycięzcy. Do tego dołączamy wyniki klasyfikacji drużynowej, którą wygrał Zantyr Sztum. Na znakomitym drugim miejscu uplasowała się ekipa Gmina Gardeja Biega.

W tym roku do klasyfikacji drużynowej zgłosiło się aż 36 zespołów, w tym wiele z naszego powiatu. W ostatecznym rozrachunku liczyły się rezultaty czterech najlepszych zawodników z każdej drużyny, w tym co najmniej jednego płci przeciwnej (np. 3 panów + 1 pani lub 3 panie + 1 pan). Co ciekawe do zwycięstwa ekipy Zantyra Sztum "przyłożyły się" aż dwie panie, Małgorzata i Elżbieta Tuwalskie.

Z naszych ekip najlepiej wypadła Gmina Gardeja Biega, a pierwszej "10" uplasowały się jeszcze Kwidzyn Biega (7. miejsce) i IP Kwidzyn Team (9. miejsce). Poniżej prezentujemy najlepszą "10" a w nawiasach wymieniamy zawodników i zawodniczki, których czasy były zaliczane do końcowego wyniku drużyny).

A już wkrótce na naszym portalu znajdziecie zdjęcia z IV Dziecięcego Biegu Papiernika.

Klasyfikacja drużynowa
1. Zantyr Sztum

2:39:46
(Rafał Chętnik,, Małgorzata Tuwalska, Andrzej Łukomski, Elżbieta Tuwalska)
2. Gmina Gardeja Biega
2:40:57
(Krzysztof Białkowski, Marcin Taczyński, Łukasz Kowalewski, Paulina Wiernicka)

3. Reebok Run Crew Tczew
2:44:43
(Adam Depka, Patryk Jowański, Magdalena Moltzan-Małkowska, Zbigniew Moltzan)
4. Klub Aktywnego Pelpliniaka
2:50:50
(Marcin Mikuś, Daniel Michna, Dawid Ponczek, Adriana Skweres)
5. Grupa Malbork
2:53:24
Agata Barnaś, Krzysztof Barnaś, Maciej Frankiewicz, Wojciech Nowakowski)
6. Rozbiegany Susz
2:55:11
(Dariusz Dalkiewicz, Michał Kołecki, Darek Suliński, Natalia Rodak)
7. Kwidzyn Biega
2:55:44
(Karolina Kulczyk, Krzysztof Michalski, Cezary Poźniak, Wojciech Stefaniak)
8. Akademia Biegania Grudziądz
2:57:08
(Piotr Borc, Grażyna Jaszczerska, Jacek Polski, Piotr Purwin)
9. IP Kwidzyn Team
2:57:37
(Radosław Sadłos, Rafał Kubiak, Adam Łoś, Sylwia Plackowska)
10. Iława Biega
2:59:59
(Sławomir Adamusiak, Rafał Szczecina, Rafał Wiśniewski, Anita Zentarska)

IX Kwidzyński Bieg Papiernika. Odcinek na ul. Toruńskiej

Wszystkie zdjęcia z IX Kwidzyńskiego Biegu Papiernika znajdziecie w naszym serwisie specjalnym! KLIKNIJ w zdjęcie poniżej