III Grand Prix Południowej Wielkopolski młodzików i juniorów w tenisie stołowym. Jak wypadli ostrowianie?

SJ
W sobotę, 22 lutego w Zdunach, rozegrano III Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym kategorii wiekowej młodzik/czka oraz junior/ka. LKS "Tajfun" z Ostrowa Wielkopolskiego reprezentowało 7 zawodników

Drugie miejsce w turnieju w kategorii juniorów zajął Robert Baranowski, a trzecie miejsce zajęła jego klubowa koleżanka, Darya Laptuta. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Jan Setecki - 7 miejsce, Olga Wojdal - 9 miejsce, Oliwier Rusek - 13 miejsce. Natomiast, nasi najmłodsi zawodnicy startujący w kategorii młodzików zajęli miejsca: Jędrzej Kolenda - 9 miejsce, Bartłomiej Rudowicz - 13 miejsce.

- Wszyscy nasi zawodnicy zakwalifikowali się do Mistrzostw Południowej Wielkopolski w kategorii młodzików i juniorów - informuje trener ostrowskiego "Tajfuna" Robert Strzelczak.