I liga kobiet. Szczypiornistki MTS Kwidzyn poległy w starciu z Jutrzenką Płock [ZDJĘCIA]

Początek rundy rewanżowej I ligi dla szczypiornistek MTS Kwidzyn nie jest zbyt udany. Podopieczne Roberta Majdzińskiego po raz drugi zeszły z boiska pokonane. Tym razem na własnym boisku uległy Jutrzence Płock. Pierwsza połowa tego spotkania była wyrównana z minimalnym wskazaniem na ekipę z Płocka, która przez dłuższy czas była 1-2 bramki z przodu.

W drugiej połowie wynik długo oscylował wokół remisu i jeszcze w 50 min. było po 20, ale wtedy rywalki zdobyły 4 gole z rzędu i było po meczu. W ekipie MTS tym razem najskuteczniejsza była Wiktoria Heromińska.
Następny ligowy mecz kwidzynianki rozegrają 18 lutego. W Poznaniu zmierzą się z tamtejszym AP.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: PGNiG Superliga. Zacięty mecz i porażka MMTS Kwidzyn w meczu o 4 punkty [ZDJĘCIA]

MTS Kwidzyn - Jutrzenka 23:26 (10:12)
MTS: Bielak, Kłos, Reowicz - Heromińska 6, Guziewicz 4, Wicik 4, Weiland 3, Kaczmarek 2, Kreft 1, Borowska, Burnowska, Czarnik, Łupaczewska, Somionka. Kary: 10 min.

Pozostałe wyniki 11. kolejki
Sambor Tczew - Dwójka PWSIiP Łomża 22:25 (12:10), SMS ZPRP II Płock - AP Poznań 28:21 (10:12), ChKS PŁ Łódź - UKS Drwęca Novar Lubicz 29:22 (15:11), MKS PR Urbis Gniezno - SMS ZPRP I Płock 19:19 k. 2:3 (9:13)