Grand Prix Kwidzyna w darta. Mularczyk najlepszy w turnieju nr 4

Bartłomiej Mularczyk
Bartłomiej Mularczyk KCSiR
W IV turnieju tegorocznego cyklu Grand Prix Kwidzyna w darta triumfował Bartłomiej Mularczyk. To już jego trzecie turniejowe zwycięstwo, ale z powodu absencji w jednych zawodach nie jest liderem cyklu. W klasyfikacji łącznej na prowadzenie wysunął się Roman Ochmiński, który w ostatnim turnieju był drugi.

W czwartym turnieju zawodnicy rywalizowali w odmianie 501 (double out). Bartłomiej Mularczyk we wcześniejszej fazie doznał jednej porażki, ale potem do końca wygrywał już wszystkie boje. W finale pokonał Romana Ochmińskiego dwukrotnie w rozmiarach 2:1. Trzecie miejsce tym razem zajął Marek Kawecki, a dopiero piąte miejsce zajął dotychczasowy lider cyklu Radosław Warmiński.

Kolejny, przedostatni już turniej cyklu Grand Prix Kwidzyna odbędzie się 3 lutego, początek o godz. 18.30. Areną zmagań jak zawsze będzie kawiarnia usytuowana w kompleksie sportowo-widowiskowych przy ul. Wiejskiej w Kwidzynie. W piątym turnieju zawodnicy rywalizować będą w odmianie Cricket.