Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  PPH Tor-Pal Sp. z o.o.

  PPH Tor-Pal Sp. z o.o.

  adres:
  82-500 Kwidzyn, Lotnicza 1
  tel:
  55 279 81 94
  fax:
  (55) 279-88-15
  e-mail:
  www:
  http://https://www.tor-pal.com.pl/
  Zobacz na mapie

  Dla naszych klientów świadczymy usługi remontowo-budowlane z zakresu budowy rusztowań w obiektach przemysłowych, konserwacji i napraw urządzeń przemysłowych, spawania konstrukcji stalowych , montażu izolacji termicznych rurociągów i urządzeń przemysłowych, prac ogólnobudowlanych a także prac wykończeniowych pomieszczeń biurowych i socjalnych. Specjalizujemy się zarówno w szybkim reagowaniu na awaryjne wezwania jak i w realizacji usług zaplanowanych, realizowanych podczas planowych remontów czy postojów zakładu. Zatrudniamy szeroką kadrę wyspecjalizowanych fachowców w swoich branżach oraz posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z naszymi klientami. Pracujemy bezpiecznie spełniając wszystkie stosowne wymagania BHP. Zapraszamy do współpracy.


  Usługi remontowo -budowalne /

  Brygada remontowa składa się z mechaników, ślusarzy, spawaczy i hydraulików. Kompleksowo realizuje zarówno drobne naprawy, jak i skomplikowane remonty instalacji i maszyn.

  Brygadę budowlaną tworzą fachowcy, specjalizujący się w pracach murarskich i wykończeniowych, dekarskich, blacharskich i izolacyjnych, realizujący zlecone remonty budynków i pomieszczeń przemysłowych i biurowych oraz instalacji i rurociągów w izolacji termicznej.
  Usługi rusztowaniowe /

  Brygada rusztowaniowa skupia monterów rusztowań oraz cieśli, których zadaniem jest budowa rusztowań i podestów roboczych zgodnych z przepisami BHP, koniecznych nie tylko do prac budowlanych, ale także do wszelkich prac remontowych, serwisowych i przeglądowych, prowadzonych na instalacjach, maszynach, urządzeniach i obiektach.
  Pracownia Grafiki Przemysłowej /

  Zespół pracowni grafiki przemysłowej projektuje i wykonuje wszelkiego typu znaki, piktogramy i tabliczki, które są niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania obiektów przemysłowych. Przygotowuje koncepcje elementów identyfikacji wizualnej, a także wspiera graficznie projekty realizowane przez inne działy.

  Słowa kluczowe:
  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane