Ekstraklasa: Arka Gdynia tylko remisuje z Zagłębiem Lubin

Maciej Czarniak
Po mało ciekawym spotkaniu Arka szczęśliwie remisuje. Ten wynik to nie zdobycie 1 punktu tylko strata dwóch.

Żółte kartki: Costa, Traore, Rymaniuk

KONIEC MECZU. Arka Traci dwa jakże potrzebne punkty!

90'+3
Bednarek jeszcze zdążył zawalczyć o żółty kartonik.Zupełnie zasłużony
90'+2
Za Rossa wchodzi Duarte.Tylko czemu tak późno?
90'+1
Glavina zderzył sięz BEdnarkiem i leży na murawie.
90'
Sędzia dolicza 3 minuty.
89'
To mogła być akcja meczu! Pawłowski w kontrze lewą stroną boiska oddaje strzał w pełnym biegu lobując Moretto. Na szczęście piłka odbija się od poprzeczki.
87'
Pawłowski po raz kolejny faulowany przed polem karnym Arki
84'
Na prawym skrzydle Bruma tradycyjnie traci piłkę.
80'
Zawistowski dośrodkował z wolnego, ale nie miał kto zamknąć akcji.
79'
Rymaniak ukarany żółtą kartką.
77' Zagłębie na spalonym.
77'
Wilczyński z pierwszej piłki wysoko wysoko ponad poprzeczką bramki.
76'
Dobre zachowanie Rozica w obronie, który w idealnym momencie interweniował przerywając akcję Pawłowskiego.
75'
Świetna, indywidualna akcja Bożoka. Było duże zagrożenie pod bramką Zagłębia, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
69'
Szmatiuk próbowął przerzucić piłkę przez 3/4 boiska, ale zagrał bardzo niecelnie.
67'
Mała przerwa. Z sektora gości na boisko powędrowały serpentyny.
66'
Żółty kartonik dla Glaviny za faul w powietrzu podczas walki o piłkę.
65'
Wilczyński zmienia Ivanovskiego, co podoba się publiczności.
65'
Dwa dośrodkowania Arkowców z których zwycięsko wychodzi bramkarz Zagłębia.
64'
Rzut wolny dla Arki z miejsca dośrodkowania wyrównującego gola.
62'
Czoska wchodzi za Skelę
60'
Może być BARDZO groźnie. Rzut wolny dla gości z narożnika pola karnego.
59'
Kolejne nieudane zagranie Ivanovskiego, który ma problem z opanowaniem piłki. Kibice gwiżdzą na gracza Arki
58'
Zawistowski ukarany żółtą kartką za przerwanie kontry Zagłębia
57'
Rzut rożny dla Arki z kórego nic nie wynika.
56'
Była szansa na objęcie prowadzenia, ale w zamieszaniu pod bramką nie zorientowali się Arkowcy.
55'
Faulowany Bożok i będzie okazja do strzelenia gola.
54'
Pawłowski strzela wprost w Moretto
51'
Nieładna szarpana gra. Nic się nie dzieje.
47'
Glavinadał się ograć rywalom na lewym skrzydle.
46' Startuje druga połowa.

45'+9
Sędzia dopiero teraz gwiżdże. Koniec pierwszej połowy.
45'+6 Trwa oblężenie bramki Zagłębia, ale nic z niego nie wynika.
45'+4
Groźny strzał, ale Isailović świetnie broni.
45'+1 W końcu palą się światła, a sędzia wznawia mecz. Zawodnicy pograją jeszcze 5 minut.
43'
No i mamy Estadio LampNo czyli... zgasły światła.
42'
Hanzel pozazdrościł kolegom i próbował zarobić żółtą kartkę za symulację. Na szczęście dla niego sędzia nie siągnął do kieszeni.
40'
Kolejna kartka. Tym razem za uderzenie łokciem ukarany strzelec wyrównującego gola.
38'
Pierwsza żółta kartka - ukarany Costa.
35' Rzut wolny w wykonaniu Plizgi trafia na głowę Traore. Niestety wyrównanie.
34'
Świetna kontra Glaviny, którą zakończył stratą piłki Bruma
33'
Kilka minut zupełnej nudy
29'
Świetnie wyłuskana piłką pod bramką Zagłębia, ale Ivanovski strzelił panu Bogu w okno
24' Znowu groźnie pod bramką Arki, ale tylko rzut rożny z którego nic nie wynika.
22'
Szybka próba wyrównania, ale Traore nie udało się pokonać Moretto.
21' Wykrakaliśmy! Gol Glaviny!
20'
Faul stasiaka i rzut wolny dla Arki spod lini bocznej boiska. Może być groźna sytuacja.
19'
Arka oddała trochę inicjatywy i Lubin zaczyna powoli dochodzić do słowa. Ale na razie nikt z tego nie wynika.
14'
Bardzo zaskakujące uderzenie Skeli. Niestety piłka mija słupek Zagłębia.
9'
Faul około 25 metrów od bramki. Niestety Zawistowski obok bramki.
8'
Pierwszy róg. Rozic zgrowa piłkę głową, ale nikt nie zamykał akcji.
4'
Pawłowski świetnie przyjął piłkę i obrócił się w stronę bramki. Z małymi problemami, aby Moretto obronił.
1'
Grają! Ruszyła XIX kolejka piłkarskiej Ekstraklasy. Ross oddał już 1 strzał w światło bramki. Niestety bardzo słaby.