Dwa medale lekkoatletów KKL Rodło na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu

Karolina Staniszewska
Dwa medale lekkoatletów KKL Rodło podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbyły się w Toruniu w dniach 14-16 lutego 2020 roku.

W dniach 14-16.02.2020 w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, z których zawodnicy KKL Rodło wrócili z dwoma medalami. Srebrny medal i tytuł v-ce Mistrza Polski zdobył Filip Ostrowski w biegu na 800m. Natomiast brązowy medal w biegu na 1000m zdobył Miłosz Wesołowski. Obaj zawodnicy są podopiecznmi trenera Wojciecha Margulewicza.

W zawodach wystartował również Tymoteusz Kil w biegu na 2000m, gdzie zajął 13 miejsce poprawiając swój rekord życiowy. Trenerem**Tymoteusza Kila jest Marcin Kłosiński. Julia Kowalska, podopieczna trenera Wojciecha Margulewicza**, w biegu na 400m zajęła 14 miejsce.