DNI KWIDZYNA NA SPORTOWO - WYNIKI
Otwarte mistrzostwa Kwidzyna w tenisie stołowym
1. Michał Małachowski
2. Sebastian Kurzeja
3. Adam Czuba
4. Andrzej Malarczyk
Otwarte mistrzostwa Kwidzyna w tenisie ziemnym
1. Tomasz Cejer
2. Robert Barański
3. Mirosław Gluziński
4. Artur Malarczyk
Indywidualny turniej w tipp-kick
1. Adrian Wyrzykowski
2. Kamil Jurkiewicz
3. Grzegorz Jurek
Indywidualny turniej w minigolfa
1. Adam Łukaszewski 86 pkt
2. Marcin Bieliński 88 pkt.
3. Dawid Rębisz 91 pkt.
Turniej ultimate freesbee
1. Ultimatum Gdańsk
2. Nine Hills Chełmno
3. Astro Disco Bydgoszcz
4. Seagulls Sopot
Szukanie złota na czas
1. Jerzy Michalski 28 szt.
2. Andrzej Bartłomiejczyk 27 szt.
3. Marietta Bąk 25 szt.
Rzut beretem na odległość
1. Michał Woźniak 16,73 m
2. Jakub Gosik 14,02 m
3. Marek Bękarciak 13,60 m
Labirynt
1. Robert Cynk 10,56 s
2. Sławomir Bajda 28,40 s
3. Anna Łopacińska 29,42 s
Międzynarodowy turniej miast partnerskich w siatkówce
1. Bar
2. Kwidzyn
3. Celle
Otwarte mistrzostwa Kwidzyna w siatkówce plażowej
Mężczyźni
1. ASIMP Prabuty (Tomasz Buszko/Przemysław Wawer)
2. Grudziądz (Lewandowski/Matulis)
3. Forest Sowi Dół-Kaliska ((Hubert Ginter/Łukasz Grzywacz)
Kobiety
1. MSD Gniew (Paulina Lisewska/Natalia Kwiatkowska)
2. Babiarz-Celmer Kwidzyn (Aleksandra Babiarz/Kinga Celmer)
3. Słodkie Pyszczki Kwidzyn (Alicja Kissa/Klaudia Mejer)
Indywidualne mistrzostwa Kwidzyna w bocce na piasku
1. Krzysztof Foryś
2. Łukasz Kurzeja
3. Adam Łukaszewski
4. Jerzy Michalski
Mistrzostwa Kwidzyna dubletów w boules
1. Z nami (Adam Gosik/Jerzy Gosik)
2. Alfa Sępólno Krajeńskie (Agata Piasecka/Radosław Jeliński)
3. Boruta Team (Władysław Borucki/Grzegorz Wojciechowski)
4. Blady Team (Adam Łukaszewski/Sławomir Koralewski)
Turniej niepełnosprawnych w bocce
1. Smoczki (Artur Jurczak/Rafał Serdecki)
2. Michały (Henryk Zdrojewski/Piotr Michałek)
3. Marki (Marek Wasilewski/Jan Nowakowski)
4. Cesarze (Elżbieta Cesarczyk/Andrzej Cesarczyk)
Turniej w darta
1. Radosław Warmiński
2. Tomasz Hańdziuk
3. Marek Kawecki
4. Roman Ochmiński
Turniej tenisa stołowego „Mistrz betonowego stołu”
1. Adam Czuba (Sztum)
2. Edmund Młotkowski
3. Waldemar Więckowski
Turniej w headis
1. Bogusław Malarczyk
2. Kacper Golba
3. Kacper Rutka
Otwarte mistrzostwa Kwidzyna w badmintona
Mężczyźni
1. Dariusz Świder
2. Roman Zduńczyk
3. Dariusz Kopka
4. Andrzej Malarczyk
Kobiety
1. Agnieszka Kopka
2. Dominika Templin
3. Katarzyna Templin
Turniej koszykówki duo-basket
Do lat 16
1. Grubson (Nikodem Szpakowski/Bartosz Piowczyk)
2. Lemon (Daniel Jasnoch/Dawid Wierzba)
3. Bonusy RPK (Filip Więckowski/Damian Sulej)
Powyżej 16 lat
1. Margaret (Adrian Posim/Filip Stryjewski)
2. Cleo (Michał Duśkiewicz/Michał Oleksy)
3. Puerto Rico (Mateusz Grabowski/Stanisław Baprawski)
Turniej w bounce off
1. Marietta Bąk
2. Adam Gosik
3. Grzegorz Jurek
Indywidualne mistrzostwa Kwidzyna w rzucie podkową
1. Arkadiusz Suchomski (Sępólno Krajeńskie)
2. Zbigniew Jeż
3. Stanisław Gajos (Młynice)
4. Miłosz Archacki
Koszykówka dla amatorów (rzuty za 3 pkt. + rzutu wolne)
Do lat 16
1. Nikodem Kluck 17 pkt.
2. Kacper Golba 10 pkt.
3. Nikodem Jankowski 8 pkt.
Powyżej 16 lat
1. Mateusz Grabowski 26 pkt.
2. Błażej Itrich 24 pkt.
3. Kacper Obód 22 pkt.
Turniej piłki ręcznej mężczyzn „Sztafeta pokoleń”
1. MMTS Kwidzyn (Paweł Kiepulski, Patryk Rombel, Mateusz Seroka, Maciej Pilitowski, Kelian Janikowski, Kamil Nawrocki, Sławomir Lewalski, Michał Adamuszek)
2. MTS Kwidzyn Masters + 35
3. MTS Kwidzyn Juniorzy
4. MTS Kwidzyn Masters + 45
Mecz pokazowy w cornhole
Kwidzyn – Prabuty 6:1
Skład Kwidzyna: Dorota Warmińska, Zbigniew Jeż, Robert Cynk, Władysław Borucki
Skład Prabut: Joanna Dudajek, Marek Szulc, Jędrzej Krasiński, Krzysztof Papis, Marcin Kruszyński
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?