CXinPark Prabuty vol. 2. Rowerowa rywalizacja po miejskim parku [ZDJĘCIA]

W sobotę, w Prabutach, odbyła się druga edycja rajdu rowerowego CXinPark. Na starcie stanęło 33 zawodników, którzy mieli do pokonania rundy wytyczone w prabuckim parku przy ul. Parkowej.

Imprezę zdominowali kolarze z Kwidzyna. Wygrał Bartosz Turoń przed Krzysztofem Szczepańskim i Tomaszem Kozakowskim. W zawodach wzięła udział również jedna kobieta: Anna Kaczmarek, która 3 okrążenia pokonała w czasie 54:45.

Cała zabawa polegała na tym, by w ciągu 40 minut przejechać jak najwięcej okrążeń trasy wytyczonej w parku. Przy czym, żeby być sklasyfikowanym trzeba było pokonać taką samą liczbę pętli, co zwycięzca, czyli Bartosz Turoń.

Warto dodać, że na miejscu można było skorzystać z profesjonalnej stacji naprawy rowerów, wyprodukowanej przez lokalną firmę.