Agata Kowalska mistrzynią Polski juniorek w chodzie sportowym!

Agata Kowalska, zawodniczka Kwidzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego Rodło, została mistrzynią Polski juniorek w chodzie sportowym na 20 km!

Podopieczna Wojciecha Margulewicza od kilku lat jest w ścisłej czołówce chodziarek i ma na koncie kilka medali oraz start w mistrzostwach świata juniorek młodszych. Jednak mistrzostwo Polski juniorek, które w miniony weekend wywalczyła w Gdańsku, to chyba jej największy dotychczasowy sukces. W Gdańsku, podczas Międzynarodowego Festiwalu Chodu, który jest połączony z mistrzostwami Polski juniorów i młodzieżowców w chodzie na 20 km Agata Kowalska triumfowała z czasem 1.48,20.

CZYTAJ TAKŻE:**Agata Kowalska z KKL Rodło Kwidzyn wicemistrzynią Polski juniorek w chodzieoraz Agata Kowalska z KKL Rodło Kwidzyn pojedzie na mistrzostwa świata!**

Wczoraj zostałam mistrzynią Polski juniorek na dystansie 20km RW. Bardzo mnie to usatysfakcjonowało, gdyż jest to duży...