Spis treści
Najlepsi nauczyciele z najlepszych!
Celem corocznego plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych oraz kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem zarówno uczniów, jak i rodziców.
W tegorocznym Plebiscycie Edukacyjnym w Wielkopolsce, którego partnerem głównym jest Enea Operator, oddano łącznie ponad 116 tysięcy głosów, a na gali pojawili się ci, którzy tych głosów otrzymali najwięcej.
- To ogromny prestiż, niezwykłe wyróżnienie. W zeszłym roku również udało się nam uzyskać pierwsze miejsce w Wielkopolsce. Mam nadzieję, że utrzymamy poziom i za rok też się tu pojawimy
- wyznała Sandra Trznadel, właścicielka Językowej Szkoły Roku, SANIS Nauka języków obcych.
Nagrody przyznano w aż 10 kategoriach: Nauczyciel Przedszkola (Jolanta Szamborska-Gołębiewska), Przedszkole Roku (Przedszkole Niepubliczne Akademia Pomysłów), Nauczyciel Klas 0-III (Sabina Jasińska), Nauczyciel Klas IV-VIII (Marta Wierna), Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowe (Renata Flanc), Szkoła Roku (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodz, Wielkopolskim), Szkoła Językowa Roku (SANIS Nauka języków obcych), Dyrektor Szkoły lub Przedszkola (Jolanta Hryniowska), Nauczyciel Akademicki (mgr Piotr Marciniak) oraz Uczelnia Roku (Collegium Humanum). Oprócz laureatów wojewódzkich, przyznano również nagrody zwycięzcom w poszczególnych powiatach.
- Przede wszystkim chcę podziękować moim studentom, bez których nie byłoby mnie tutaj. Każdy z nas jest tutaj, ponieważ kiedyś ktoś wskazał nam tę drogę. Jako reprezentant kierunku medycznego chce nieść pomoc nie tylko swoim pacjentom, ale również studentom. Być może to oni w przyszłości będą pracować ze sportowcami z najwyższego szczebla
- powiedział Piotr Marciniak z Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu, zwycięzca w kategorii Nauczyciel Akademicki.
Gala Plebiscytu Edukacyjnego "Głosu Wielkopolskiego" to okazja, by nagrodzić tych, którzy edukują przyszłe pokolenia Polaków, ale również zapytać o piękno pełnionego przez nich zawodu.
- Najwspanialsze dla mnie jest to, że widzę uśmiechniętych uczniów. Myślę, że mamy wspaniałe dzieci, wspaniałą młodzież, tylko trzeba im stworzyć odpowiednie warunki i pozwolić rozwinąć skrzydła
- wyznała Jolanta Hryniowska z Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce, która otrzymała nagrodę dla dyrektorki roku.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, nagrody w plebiscycie wręczone zostaną także na szczeblu ogólnopolskim podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu. Obędzie się ona 2 marca na Zamku Królewskim w Warszawie.
Zobacz zdjęcia z gali "Głosu Wielkopolskiego":
Lista wszystkich laureatów Plebiscytu Edukacyjnego 2023
Kategoria: Szkoła Językowa Roku
- III MIEJSCE English Melody Wolsztyn, Dworcowa 7
- II MIEJSCE Off School Szkoła Językowa Zalasewo 2
- I MIEJSCE SANIS Nauka języków obcych Chodzież, Kościelna 8
Kategoria: Dyrektor Szkoły lub Przedszkola
- III MIEJSCE Agnieszka Skraburska Stowarzyszenie Edukacyjne Tęcza-Przedszkole, Rejowiec
- II MIEJSCE Anna Wiśniewska-Polus Zespół Szkolno-Przedszkolny, Siedlików
- I MIEJSCE Jolanta Hryniowska Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka, Miejska Górka
Kategoria: Nauczyciel Akademicki
- III MIEJSCE dr inż. Robert Cieślak Akademia Nauk Stosowanych, Konin
- II MIEJSCE dr Wojciech Świder Uniwersytet Ekonomiczny, Poznań
- I MIEJSCE mgr Piotr Marciniak Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej, Poznań
Kategoria: Uczelnia Roku
- III MIEJSCE Akademia Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I Poznań, Bułgarska 55
- II MIEJSCE Uniwersytet Młodzieżowy Poznań
- I MIEJSCE Collegium Humanum Poznań, św. Michała 43
Kategoria: Nauczyciel Przedszkola
- Kalisz Ewa Raniś Przedszkole Niepubliczne Zielone Łąki, Kalisz
- Konin Marta Kubisiak Przedszkole nr 11 Pentliczek, Konin
- Leszno Anita Karaś Przedszkole Miejskie nr 11 im. Marii Konopnickiej, Leszno
- Poznań Daria Kaźmierowska Przedszkole nr 196 oddział Stumilowy Las, Poznań 2
- powiat chodzieski Alina Zaborowska Przedszkole Samorządowe Margonin, Radwanki
- powiat czarnkowsko-
- trzcianecki Weronika Mosiewicz Przedszkole Niepubliczne Słoneczko, Trzcianka
- powiat gnieźnieński Martyna Stańczak Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków - Oddział Przedszkolny, Trzemeszno
- powiat gostyński Alicja Szenajch Przedszkole Samorządowe, Poniec 3
- powiat grodziski Daria Błaszczyk-Małyszek Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały, Grodzisk Wielkopolski
- powiat jarociński Jolanta Szamborska-Gołębiewska Przedszkole Niepubliczne Stokrotka, Jarocin 1
- powiat kaliski Sylwia Wiza Przedszkole Niepubliczne Miś i Lala, Szosa Turecka
- powiat kępiński Anita Graf Przedszkole z Oddziałami Specjalnymi prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza, Kępno
- powiat kolski Alicja Janowska Prywatne Tęczowe Przedszkole, Koło
- powiat koniński Dominika Woźniak Zespół Szkolno-Przedszkolny, Budzisław Kościelny
- powiat kościański Patrycja Gałecka Samorządowe Przedszkole nr 2, Kościan
- powiat krotoszyński Paulina Zaremba Przedszkole nr 6 Kubuś z Oddziałami Integracyjnymi, Krotoszyn 4
- powiat leszczyński Agata Stachowiak Przedszkole Samorządowe Kraina Radości w Święciechowie, Święciechowa
- powiat międzychodzki Magdalena Mleczak Przedszkole Bajka, Bielsko 5
- powiat nowotomyski Natalia Subsar Przedszkole Publiczne Tęczowa Kraina, Bolewice
- powiat obornicki Anna Lisek Przedszkole nr 1 Bajeczka, Oborniki
- powiat ostrowski Aneta Wasiela Przedszkole nr 14 Maluszek, Ostrów Wielkopolski
- powiat ostrzeszowski Małgorzata Lipińska Przedszkole nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Słoneczny Zakątek, Ostrzeszów
- powiat pilski Anna Ekert Przedszkole w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta, Stara Łubianka
- powiat pleszewski Oktawia Juszczak Przedszkole Publiczne, Lenartowice
- powiat poznański Patrycja Gruszczyńska-Gutowska Przedszkole Publiczne Pod Świerkiem, Biskupice
- powiat rawicki Lidia Bartosik Przedszkole Niepubliczne Eureka z Oddziałami Integracyjnymi, Sierakowo
- powiat słupecki Olga Wziętek Przedszkole nr 2 Miś, Słupca
- powiat szamotulski Mirosława Bajon Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Agnieszki Bartol, Chojno-Wieś
- powiat średzki Izabela Lammel Przedszkole Niepubliczne Krasnal Hałabała, Środa Wielkopolska
- powiat śremski Natalia Mielcarek Niepubliczne Przedszkole Mali Bohaterowie, Śrem
- powiat turecki Anna Kutkowska Przedszkole Niepubliczne Muchlin, Turek
- powiat wągrowiecki Marcelina Stefaniak-Bucka Zespół Szkolno-Przedszkolny, Pawłowo Żońskie
- powiat wolsztyński Rozalia Michałowska Przedszkole Jak u Mamy, Chorzemin
- powiat wrzesiński Weronika Przybysz Przedszkole Niepubliczne Miś Wojciech Hedrych, Września
- powiat złotowski Karolina Zdrenka Niepubliczne Przedszkole Mali Odkrywcy, Złotów
Etap Wojewódzki
- V MIEJSCE powiat międzychodzki Magdalena Mleczak Przedszkole Bajka, Bielsko 5
- IV MIEJSCE powiat krotoszyński Paulina Zaremba Przedszkole nr 6 Kubuś z Oddziałami Integracyjnymi, Krotoszyn 4
- III MIEJSCE powiat gostyński Alicja Szenajch Przedszkole Samorządowe, Poniec 3
- II MIEJSCE Poznań Daria Kaźmierowska Przedszkole nr 196 oddział Stumilowy Las, Poznań 2
- I MIEJSCE powiat jarociński Jolanta Szamborska-Gołębiewska Przedszkole Niepubliczne Stokrotka, Jarocin
Kategoria: Przedszkole Roku
- Kalisz Przedszkole Montessori Kolorowy Wiatraczek Kalisz
- Konin Przedszkole nr 2 Kraina Wesołej Zabawy Konin, Noskowskiego 4
- Leszno Przedszkole Miejskie nr 11 im. Marii Konopnickiej Leszno, Prochownia 25B
- Poznań Bambini - Prywatne Przedszkole Montessori Poznań, Mazowiecka 6/3
- powiat chodzieski Przedszkole Samorządowe Margonin, Poznańska 10
- powiat gnieźnieński Przedszkole Niepubliczne Planeta Przygód Gniezno, Orcholska 62A
- powiat gostyński Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń, Starogostyńska 9
- powiat gostyński Przedszkole Samorządowe Pod Świerkami Krobia, Kobylińska 4
- powiat grodziski Przedszkole Przy Szkole Podstawowej Parzęczewo
- powiat jarociński Przedszkole Publiczne w Mieszkowie Mieszków, Dworcowa 10C
- powiat jarociński Przedszkole Publiczne w Żerkowie Żerków, Adama Mickiewicza 30
- powiat kaliski Przedszkole Niepubliczne Miś i Lala Szosa Turecka 36B
- powiat kolski Przedszkole Niepubliczne Promyczek Koło, Toruńska 65
- powiat koniński Przedszkole Publiczne Plastuś Rychwał, Przedszkolna 1 2
- powiat kościański Samorządowe Przedszkole nr 3 Kościan, Moniuszki 4
- powiat krotoszyński Przedszkole Niepubliczne U Zuzi w Krotoszynie Krotoszyn, Zielona 4
- powiat leszczyński Przedszkole nr 2 we Włoszakowicach oddział Bukówiec Górny Bukówiec Górny, Powstańców Wielkopolskich 111
- powiat międzychodzki Przedszkole nr 4 Kubuś Puchatek Międzychód, Ignacego Daszyńskiego 21
- powiat nowotomyski Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka Nowy Tomyśl, Barteckiego 5
- powiat obornicki Przedszkole Prywatne nr 1 Rupaki Oborniki, Kowalska 10
- powiat ostrowski Przedszkole nr 14 Maluszek Ostrów Wielkopolski, Bardowskiego 6
- powiat pilski Przedszkole Niepubliczne Little People Piła, Sikorskiego 9 3
- powiat pleszewski Przedszkole Publiczne w Taczanowie Drugim Taczanów Drugi 32C
- powiat poznański Przedszkole Niepubliczne Akademia Pomysłów Kostrzyn, Jadwigi 5 1
- powiat rawicki Przedszkole nr 3 im. Krasnala Hałabały Rawicz, Armii Krajowej 7
- powiat rawicki Przedszkole nr 5 Pod Grzybkiem w Rawiczu Rawicz, Sarnowska 9A
- powiat słupecki Przedszkole Gminne Cienin Zaborny 51A
- powiat szamotulski Akademia Przedszkolaka - SP nr 2 im. M. Konopnickiej w Szamotułach Szamotuły, Kapłańska 18
- powiat średzki Przedszkole Bajkowy Świat Środa Wielkopolska, Brodowska 28
- powiat śremski Przedszkole Niepubliczne Mali Bohaterowie Śrem, Makuszyńskiego 7
- powiat turecki Przedszkole Muchlin Turek
- powiat wągrowiecki Szkoła Podstawowa - Oddział Przedszkolny Rejowiec 12
- powiat wolsztyński Przedszkole Niepubliczne Starkowo
- powiat wrzesiński Przedszkole Niepubliczne Miś Wojech Hedrych Września, Gnieźnieńska 28H
- powiat złotowski Przedszkole Niepubliczne Pszczółka Maja Okonek, Leśna 40
Etap wojewódzki
- III MIEJSCE powiat pilski Przedszkole Niepubliczne Little People Piła, Sikorskiego 9
- II MIEJSCE powiat koniński Przedszkole Publiczne Plastuś Rychwał, Przedszkolna 1
- I MIEJSCE powiat poznański Przedszkole Niepubliczne Akademia Pomysłów Kostrzyn, Jadwigi 5
Kategoria: Nauczyciele klas 0-3
- Kalisz Anna Dobosz-Sadomska Szkoła Podstawowa nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego, Kalisz
- Konin Magdalena Andrzejewska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte, Konin
- Leszno Marta Witkowska Szkoła Podstawowa nr 9, Leszno
- Poznań Beata Wachowiak Szkoła Podstawowa nr 65, im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, Poznań
- powiat chodzieski Joanna Dąbrowska Społeczna Szkoła Podstawowa Dobra Szkoła, Rataje
- powiat czarnkowsko-trzcianecki Agata Zielińska Szkoła Podstawowa, Krzyż Wielkopolski
- powiat gnieźnieński Marlena Chęś Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika, Gniezno
- powiat gostyński Natalia Świerzewska Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby, Gostyń
- powiat grodziski Weronika Dach Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka, Bielawy
- powiat jarociński Marzena Włoszczyk Szkoła Podstawowa im. Św Jana Pawła II, Chrzan
- powiat kaliski Ewelina Orpel Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta, Blizanów Drugi
- powiat kępiński Grażyna Dymarczyk Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, Kępno
- powiat kolski Agnieszka Broda Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, Chełmno
- powiat koniński Wiktoria Taczała Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, Szyszyńskie Holendry
- powiat kościański Iwona Śmiłowska-Zydorczyk Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte, Czempiń
- powiat krotoszyński Karina Marszałek Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, Krotoszyn
- powiat leszczyński Elżbieta Cieśla Szkoła Podstawowa, Drobnin
- powiat międzychodzki Izabela Kęsy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy, Międzychód
- powiat nowotomyski Monika Kasperczak Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich, Opalenica
- powiat obornicki Małgorzata Binkowska Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Parkowo
- powiat ostrowski Anita Chejdysz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej, Ostrów Wielkopolski
- powiat pilski Ilona Piasecka Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta, Stara Łubianka
- powiat pleszewski Milena Gaedig Zespół Szkół Publicznych, Lenartowice
- powiat poznański Karolina Musiał-Bąska Publiczna Szkoła Podstawowa - Akademia Pitagorasa, Baranowo
- powiat rawicki Adrianna Izydorczak Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Gościejewice
- powiat słupecki Anita Głowicka Zespół Szkolno-Przedszkolny, Strzałkowo
- powiat szamotulski Sabina Jasińska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta, Wronki
- powiat średzki Klaudia Jakubowska Szkoła Podstawowa nr 1 - Akademicka, Środa Wielkopolska
- powiat śremski Anna Musiał Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka, Śrem
- powiat turecki Jolanta Osińska Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Mieczysława Smorawińskiego, Turek
- powiat wągrowiecki Natalia Kluczyńska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Wągrowiec
- powiat wolsztyński Sylwia Sarbak Szkoła Podstawowa, Karpicko 1
- powiat wrzesiński Magdalena Pawlak Niepubliczna Szkoła Podstawowa Olimpus, Gutowo Małe
- powiat złotowski Iwona Młynarska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza, Złotów
Etap wojewódzki
- V MIEJSCE powiat obornicki Małgorzata Binkowska Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Parkowo
- IV MIEJSCE powiat gnieźnieński Marlena Chęś Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika, Gniezno
- III MIEJSCE powiat koniński Wiktoria Taczała Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, Szyszyńskie Holendry
- II MIEJSCE powiat szamotulski Sabina Jasińska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta, Wronki
- I MIEJSCE powiat wolsztyński Sylwia Sarbak Szkoła Podstawowa, Karpicko
Nauczyciel Klas 4-8
- Kalisz Justyna Wawrzyniak Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza, Kalisz
- Konin Wioleta Wróbel Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Konin
- Leszno Monika Nowak Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego, Leszno
- Poznań Agnieszka Tabaczka Zespół Szkół Specjalnych nr 101 im. Jana Brzechwy, Poznań
- powiat chodzieski Mateusz Nowakowski Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich, Budzyń
- powiat czarnkowsko-trzcianecki Kamila Mumot Szkola Podstawowa im. Józefa Noji, Pęckowo
- powiat gnieźnieński Mariusz Sikorski Szkoła Podstawowa Milenium, Gniezno
- powiat gostyński Krzysztof Michalak Szkoła Podstawowa im. Wandy Modlibowskiej, Sikorzyn
- powiat grodziski Marta Leśniczak-Fechner Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka, Bielawy
- powiat jarociński Patryk Urbaniak Zespół Szkół nr 4, Jarocin
- powiat kaliski Katarzyna Maciejewska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Stara Kakawa
- powiat kępiński Magdalena Jentsch Szkoła Podstawowa, Olszowa
- powiat kolski Ewa Michalak-Piguła Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II, Kłodawa
- powiat koniński Marta Wierna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Wola Podłężna
- powiat kościański Robert Sekuła Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza, Jerka
- powiat krotoszyński Mariola Kudrykiewicz Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, Krotoszyn
- powiat międzychodzki Janusz Skorupa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy, Międzychód
- powiat nowotomyski Magdalena Łuczak Szkoła Podstawowa, Jastrzębsko Stare
- powiat obornicki Szymon Gawęda Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego, Oborniki
- powiat ostrowski Ewa Gil Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića, Ostrów Wielkopolski
- powiat ostrzeszowski Natalia Świstak-Trawińska Zespół Szkolno-Przedszkolny, Siedlików
- powiat pilski Ewa Pawlak Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji, Białośliwie
- powiat pleszewski Marita Walczak Szkoła Podstawowa, Kucharki
- powiat poznański Adam Gryczyński Szkoła Podstawowa, Stęszew
- powiat rawicki Piotr Wolski Szkoła Podstawowa, Chojno
- powiat słupecki Małgorzata Nowak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Słupca
- powiat szamotulski Anna Boch Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima, Gaj Mały
- powiat średzki Mariola Jeż-Nowak Szkoła Podstawowa, Śnieciska
- powiat śremski Ilona Ratajczak Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich, Śrem
- powiat turecki Kamila Żółtyszek Szkoła Podstawowa im. Alfreda Delonga, Kuny
- powiat wągrowiecki Alicja Kramer Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, Skoki
- powiat wolsztyński Justyna Kramska Szkoła Podstawowa im. Misjonarzy Oblatów, Obra
- powiat wrzesiński Marek Tomaszewski Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty, Września
- powiat złotowski Beata Westphal Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Dr Bolesława Domańskiego, Zakrzewo
Etap wojewódzki
- V MIEJSCE powiat słupecki Małgorzata Nowak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Słupca
- IV MIEJSCE Konin Wioleta Wróbel Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Konin
- III MIEJSCE powiat czarnkowsko-trzcianecki Kamila Mumot Szkola Podstawowa im. Józefa Noji, Pęckowo
- II MIEJSCE powiat nowotomyski Magdalena Łuczak Szkoła Podstawowa, Jastrzębsko Stare
- I MIEJSCE powiat koniński Marta Wierna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Wola Podłężna
Kategoria: Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej
- Kalisz Aleksandra Żukowska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego, Kalisz
- Konin Aleksandra Ludkowska Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika, Konin
- Leszno Joanna Lajszner Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych, Leszno
- Poznań Agnieszka Błaszczyk Zespół Szkół Gastronomicznych im. Karola Libelta, Poznań
- powiat chodzieski Agnieszka Działoszyńska Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego, Rataje
- powiat czarnkowsko-trzcianecki Anna Janyska Zespół Szkół im. Józefa Nojego, Czarnków
- powiat gnieźnieński Maria Szeszycka Cechowa Szkoła Rzemieślnicza, Gniezno
- powiat gostyński Aleksandra Brycka Zespół Szkól Rolniczych im. gen. Józefa Wybickiego, Grabonóg
- powiat grodziski Edward Morkowski Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Grodzisk Wielkopolski
- powiat jarociński Małgorzata Ginter Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1, Jarocin
- powiat kaliski Monika Kaźmierczak-Adamiak Zespół Szkół nr 1, Lisków
- powiat kolski Aleksandra Arkuszewska Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Kłodawa
- powiat koniński Przemysław Kolenda Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina, Żychlin
- powiat kościański Sylwia Budzińska Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie, Nietążkowo
- powiat krotoszyński Iwona Nowaczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, Krotoszyn
- powiat międzychodzki Katarzyna Ławniczak Zespół Szkół im. Prof. Maksymiliana Siły-Nowickiego, Sieraków
- powiat nowotomyski Marta Filipiuk Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, Trzcianka
- powiat obornicki Aurelia Radłowska-Cholewa Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza, Objezierze
- powiat ostrowski Tomasz Adamczyk Zespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego, Przygodzice
- powiat ostrzeszowski Małgorzata Konarska I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, Ostrzeszów
- powiat pilski Magdalena Jóźwicka Zespół Szkół Ekonomicznych, Piła
- powiat pleszewski Monika Latańska Zespół Szkół Technicznych, Pleszew
- powiat poznański Łukasz Chmielarz Zespół Szkół, Kórnik
- powiat rawicki Inez Michta Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego, Bojanowo
- powiat słupecki Justyna Grobelna Zespół Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego, Słupca
- powiat szamotulski Agnieszka Człapka Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy, Szamotuły
- powiat średzki Joanna Cebulak Zespół Szkół Rolniczych im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Środa Wielkopolska
- powiat śremski Agnieszka Bartkowiak Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego, Śrem
- powiat turecki Sylwia Grześkowiak Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego, Turek
- powiat wągrowiecki Marcin Budka Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I stopnia, Wągrowiec
- powiat wolsztyński Ewa Kuprianowicz Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych, Powodowo
- powiat wrzesiński Renata Flanc Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Abrahama, Września
- powiat złotowski Ewa Goździor-Zdolska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Złotów
Etap wojewódzki
- V MIEJSCE powiat koniński Przemysław Kolenda Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina, Żychlin
- IV powiat jarociński Małgorzata Ginter Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1, Jarocin
- III MIEJSCE Kalisz Aleksandra Żukowska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego, Kalisz
- II MIEJSCE Poznań Agnieszka Błaszczyk Zespół Szkół Gastronomicznych im. Karola Libelta, Poznań
- I MIEJSCE powiat wrzesiński Renata Flanc Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Abrahama, Września
Kategoria: Szkoła Roku
- Kalisz V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kalisz, Piskorzewie
- Konin Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica Konin, Wyszyńskiego
- Leszno Wolna Szkoła Żyrafa Leszno, Czarnoleska
- Poznań Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jurija Gagarina Poznań, Szpaków
- powiat chodzieski Społeczna Szkoła Podstawowa Dobra Szkoła Rataje, Chodzieska 9
- powiat czarnkowsko-trzcianecki Zespół Szkół im. J. Nojego w Czarnkowie Czarnków, Chodzieska 29
- powiat gnieźnieński Prywatna Szkoła Podstawowa Akademia Maxima Gniezno, Chudoby 16A
- powiat gostyński Szkoła Podstawowa im. Wandy Modlibowskiej Sikorzyn 16B
- powiat grodziski Niepubliczna Szkoła Podstawowa Grodzisk Wielkopolski, Żwirowa 15A 1
- powiat jarociński Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie Jarocin, Wrocławska 168
- powiat kaliski Zespół Szkół nr 1 w Liskowie Lisków, Twórców Liskowa 1
- powiat kępiński Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego Hanulin, Powstańców Wlkp 1A
- powiat kolski Szkoła Podstawowa im. Józefa Jakubowskiego Górki 18
- powiat koniński Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Wola Podłężna, Szkolna 2 2
- powiat kościański Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie Nietążkowo, Dudycza 4
- powiat krotoszyński Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima Kobylin, 2003 Maja 9
- powiat międzychodzki Zespół Szkół w Sierakowie im. Prof.Maksymiliana Siły-Nowickiego Sieraków, Wroniecka 25
- powiat nowotomyski Szkoła Podstawowa Jastrzębsko Stare, pl. Kościelny 6
- powiat obornicki Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa im. Johna Deweya Oborniki, Młyńska 5 A
- powiat ostrowski Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim Ostrów Wielkopolski, Grabowska 1-3
- powiat ostrzeszowski Zespół Szkolno-Przedszkolny Siedlików 58D
- powiat pilski Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich Piła, Żeromskiego 41
- powiat pleszewski Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino Taczanów Drugi 32C
- powiat pleszewski Zespół Szkół Publicznych Czermin 2B
- powiat poznański Katolicka Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Franciszka Blachnickiego Luboń, Bojanowskiego 7A
- powiat rawicki Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie Bojanowo, Dworcowa 29
- powiat słupecki Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Drążna 38 3
- powiat szamotulski Szkoła Podstawowa Otorowo, Łąkowa 3
- powiat średzki Szkoła Podstawowa nr 1 Akademicka Środa Wielkopolska, Surzyńskich 2
- powiat śremski Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Dąbrowa, Śremska 2
- powiat turecki Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych Turek, Piłsudskiego 5
- powiat wągrowiecki Szkoła Podstawowa im. Ppłka. Włodzimierza Kowalskiego Gołańcz, Klasztorna 3
- powiat wolsztyński Zespół Szkolno-Przedszkolny Starkowo
- powiat wrzesiński Zespół Szkól Specjalnych im. Janusza Korczaka Września, Leśna 10
- powiat złotowski Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Święta 40
Etap wojewódzki
- III MIEJSCE powiat słupecki Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Drążna 38
- II MIEJSCE powiat koniński Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Wola Podłężna, Szkolna 2
- I MIEJSCE powiat grodziski Niepubliczna Szkoła Podstawowa Grodzisk Wielkopolski, Żwirowa 15A
Zobacz zdjęcia z gali Plebiscytu Edukacyjnego "Głosu Wielkopolskiego":
Obserwuj nas na Google News
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?