Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  PIT & HORSE SHOP ZAKŁAD GROOMERSKI

  PIT & HORSE SHOP ZAKŁAD GROOMERSKI

  adres:
  82-500 Kwidzyn, Słowiańska 5/1
  kom:
  601-746-902
  e-mail:
  www:
  http://www.zakladgroomerskikwidzyn.pl
  Zobacz na mapie

  Profesjonalne strzyżenie psów
  Nasze wieloletnie doświadczenie branży pozwala nam wykonywać usługi groomerskie z najwyższą starannością. Do każdego psiego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając najbardziej odpowiednie, bezpieczne dla skóry szampony i odżywki. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone kosmetyki znanych producentów, a doświadczony personel dba o to, by kąpiel i strzyżenie przebiegły szybko i bezproblemowo. Dokładamy wszelkich starań, by ograniczyć stres zwierzęcia związany z wizytą w zakładzie groomerskim.
  W szerokim zakresie naszych usług groomerskich znajdują się:
  • strzyżenie psów według wzorca FCI
  • strzyżenie psów według wskazówek właściciela
  • kąpiel z użyciem indywidualnie dobranego szamponu i odżywki/maski regenerującej
  • trymowanie
  • rozczesywanie skołtunionej sierści
  • redukcja linienia
  • pielęgnacja kosmetyczna łap, uszu i oczu
  Jesteśmy pewni, że po wizycie w naszym zakładzie groomerskim Twój pies poczuje się lepiej. Dzięki stosowanym przez nas kosmetykom jego skóra stanie się zdrowsza, a sierść zyska niespotykany blask.

  W zakładzie groomerskim PIT & Horse Shop znajdziesz również szeroki asortyment akcesoriów dla zwierząt. Specjalizujemy się w dystrybucji karm, suplementów i artykułów nie tylko dla psów, ale także dla kotów i koni. Stale poszerzamy ofertę, dostosowując ją do oczekiwań i zapotrzebowania rynku.

  Zakład Groomerski PIT & Horse z Kwidzyna to gwarancja najwyższej jakości. Strzyżenie psów i pozostałe usługi groomerskie wykonujemy z najwyższą starannością, a oferta naszego sklepu z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników psów, kotów i koni. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, którzy przychodzą do zakładu ze swoimi pupilami. Twój pies także może poczuć piękno. Przyjdź i sprawdź!


  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane